En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

کار گروه سلامت و امنیت غذایی قرچک با حضور وزیر بهداشت تشکیل شد

کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان قرچک با حضور وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، معاون برنامه ریزی استانداری تهران، فرماندار، نماینده مردم قرچک در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و روسای شبکه بهداشت استان تهران و شهرسنتان قرچک در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
شنبه 13 دي 1393

گزارش تصویری/ کار گروه سلامت و امنیت غذایی قرچک با حضور وزیر بهداشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان قرچک با حضور دکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، محسن ترکی معاون برنامه ریزی استانداری تهران، علی صادقی فرماندار، سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، حجت السلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه و روسای شبکه بهداشت استان تهران و شهرسنتان قرچک در فرمانداری قرچک برگزار شد.
شنبه 13 دي 1393

وزیر بهداشت وارد شهرستان قرچک شد

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به منظور رسیدگی به وضعیت بهداشت و درمان شهرستان های قرچک ، ورامین و پیشوا وارد شهرستان قرچک شد تا در جلسه کارگروه سلامت این شهرستان شرکت کند.
شنبه 13 دي 1393

صادقی: احداث 336 هزار متر مربع فضای سبز و پارک در قرچک / اجرای طرح پیامکی ویژه نانوایان قرچک برای اولین بار در کشور

فرماندار شهرستان قرچک در گفت و گوی زنده در برنامه همسایه سلام رادیو تهران به احداث 336850 متر مربع فضای سبز و پارک در این شهرستان اشاره کرد و افزود: برای اولین بار در سطح کشور سامانه پیامکی برای رصد کردن تخلفات و یا رضایت مردم از نانوایان در سطح شهرستان با 4 آیتم با شماره پیامک 30002389150016 راه اندازی شده است.
جمعه 12 دي 1393

هفتمین جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان قرچک برگزارشد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک با حضور حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه، سید جواد رضوی معاون فرماندار و دیگر اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد.
چهارشنبه 10 دي 1393

جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرستان قرچک برگزار شد

جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرستان قرچک به ریاست فرماندار و با حضور دیگر اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
پنجشنبه 4 دي 1393

هاشمی: فعالیت ثبت احوال با امنیت ملی گره خورده است/تاکید استاندار بر رعایت دقت و سرعت در ثبت احوال

استاندار تهران گفت: فعالیت ثبت احوال با امنیت ملی گره خورده و برهمین اساس دقت و سرعت در ثبت وقایع و هویت افراد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
پنجشنبه 4 دي 1393

دیدار رییس ثبت و احوال با فرماندار قرچک

رییس اداره ثبت و احوال قرچک به مناسبت آغاز هفته ثبت احوال به دیدار فرماندار این شهرستان رفت .
پنجشنبه 4 دي 1393

معاون فرماندار قرچک: ساماندهی امور با اجرای قانون و مقررات میسر است

معاون فرمانداری شهرستان قرچک در جلسه هم اندیشی با دهیاران این شهرستان گفت: با اجرای قانون و مقررات می توانیم بسیاری از امور را ساماندهی کرده و به نتیجه برسیم و دهیاران در مناطق روستایی می توانند کمک شایانی در این خصوص به ما بکنند.
شنبه 29 آذر 1393

پیکر شهید رضا نجارزاده در قرچک تشییع و تدفین شد

پیکر مطهر شهید رضا نجارزاده از شهدای مفقودالاثر هشت سال دفاع مقدس که بعد از 26 سال دوری به آغوش خانواده برگشته بود، پس از تشییع باشکوه بر روی دوش عاشقان راه ایثار و رشادت در منزل ابدیش آرام گرفت.
جمعه 28 آذر 1393