En
تاریخ : سه شنبه 13 آذر 1397
کد 6127

خطیبی خواستار شد/

بسترهای مشارکت اجتماعی برای افراد دارای معلولیت در قرچک فراهم شود

سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک با تأکید بر ضرورت دسترسی عادلانه خدمات برای تمامی اقشار از جمله معلولان گفت: بسترهای مشارکت اجتماعی برای افراد دارای معلولیت فراهم شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولان که با حضور امام جمعه، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و برخی مسئولان شهرستان در روستای صالح آباد برگزار شد، با تبریک این روز افزود: ارائه خدمات و کمک به معلولان و توانخواهان در دولت تدبیر و امید افزایش یافته است.
وی یادآور شد: باید برای توانمندسازی معلولان همه مدیران دولتی و سازمان های مردم نهاد تلاش کنند و شرایط حضور آنان در تصمیم گیری ها را فراهم سازند.
نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک در بخش دیگری از سخنان خود به مناسب سازی معابر به عنوان یکی از مهمترین مطالبات اصلی معلولان اشاره کرد که باید در اولویت اقدامات همه مسئولان قرار گیرد.
در ادامه این مراسم نیز حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان طی سخنانی ضمن تبریک روز جهانی معلولان، توصیه هایی برای بهبود وضعیت زندگی این قشر عنوان کرد.
گفتنی است این مراسم همزمان با 12 آذرماه، توسط اداره بهزیستی شهرستان و دهیاری روستای صالح آباد برگزار شد و از ۵۲ معلول توانخواه با اهدای هدایا تقدیر بعمل آمد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 13 آذر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 20