En
تاریخ : سه شنبه 23 بهمن 1397
کد 6488

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان قرچک برگزار شد

در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، مردم شهرستان قرچک با حضور در خیابان های شهر با راهپیمایی با شکوه سالروز پیروزی انقلاب را جشن گرفتند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، مردم و مسئولان شهرستان قرچک روز دوشنبه با حضور در صحنه با شکوه راهپیمایی 22 بهمن ، با مشت های گره کرده فریادهای ضد استکباری سر دادند و عزت و اقتدار ایرانیان را به رخ جهان کشیدند .
حضور نسل های مختلف جامعه در کنار یکدیگر صحنه های از حماسه حضور را به تصویر کشیده که ملت ایران در هر شرایط و زمانی از آرمان های انقلاب اسلامی حراست خواهند کرد و این انقلاب به نسل و یا دوره خاصی تعلق ندارد.
مردم قرچک از مردم و زن ، پیر و جوان، کودک و خردسال با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال ثابت کردند که انقلاب و پیروزی آن، نمادی برای اتحاد ، انسجام و عاملی برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی است.
در طول مسیر راهپیمایان با سر دادن شعار هیهات من الذله و حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست، آمادگی خود را برای تقدیم جان در راه اسلام اعلام کردند.
برخی از ارگان ها و سازمان های مردم نهاد با ایجاد ایستگاه های صلواتی، از جمعیت حاضر در راهپیمایی با گل و شیرینی پذیرایی می کردند.
**مردم ایران اسلامی عشق به نظام در صحنه حضور دارند
سرپرست فرمانداری قرچک در حاشیه این مراسم گفت: ایران اسلامی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را در اوج عزت و اقتدار جشن گرفته و به واسطه حضور همه جانبه مردم با اقتدار به مسیر رو به تعالی خویش پیش می رود.
بهمن خطیبی افزود: دشمنان باید بدانند تا زمانی که ایران اسلامی از پشتوانه حضور مردم همیشه در صحنه برخوردار بوده و از هدایت های رهبر معظم انقلاب بهره مند است، نمی تواند در مسیر انقلاب خللی وارد کند.
وی با تقدیر از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت:مردم ایران اسلامی ثابت کردند که با بصیرت و شناخت از توطئه های دشمنان آگاهی دارند و با حضور به هنگام خود، دسیسه های دشمنان را به خودشان باز می گردانند.
قرچک با 270 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 23 بهمن 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 15