En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «12 قصه از امام علی (ع) و یارانش» در کتابخانه جنت قرچک برگزار شد

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «12 قصه از امام علی (ع) و یارانش» در کتابخانه جنت قرچک برگزار شد در نشستی با حضور فعال جمعی از اعضای کودک کتابخانه، کتاب «12 قصه از امام علی (ع) و یارانش» به روایت مژگان شیخی در بخش کودک کتابخانه عمومی جنت معرفی و جمع خوانی شد.
يکشنبه 2 تير 1398

به میزبانی کتابخانه عمومی شهید مطهری قرچک؛

نشست کتاب‌خوان رضوی برگزار شد

نشست کتاب‌خوان رضوی برگزار شد به همت کتابداران کتابخانه عمومی شهید مطهری قرچک نشست کتاب‌خوان با هدف معرفی منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی (ع) برگزار شد.
يکشنبه 2 تير 1398

فرماندار قرچک:

فضای سبز شهرستان قرچک در کنار مدیریت مصرف آب باید حفظ شود

فضای سبز شهرستان قرچک در کنار مدیریت مصرف آب باید حفظ شود فرماندار شهرستان قرچک ضمن تأکید بر حفظ فضای سبز موجود قرچک، خواستار مدیریت بهینه در مصرف آب و جلوگیری از افت فشار آب در شهرستان شد.
يکشنبه 2 تير 1398

گزارش تصویری/ جلسه ستاد فضای سبز شهرستان قرچک به ریاست فرماندار

گزارش تصویری/ جلسه ستاد فضای سبز شهرستان قرچک به ریاست فرماندار به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه ستاد فضای سبز شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور اعضا با محوریت بررسی مشکلات و راهکارهای حفظ فضای سبز با تأکید بر مدیریت مصرف آب برگزار شد.
يکشنبه 2 تير 1398

فرماندار قرچک:

همراهی و همدلی قوا در جمهوری اسلامی از برکات نظام است

همراهی و همدلی قوا در جمهوری اسلامی از برکات نظام است فرماندار شهرستان قرچک گفت: همراهی و همدلی قوا در جمهوری اسلامی از برکات نظام است.
يکشنبه 2 تير 1398

به مناسبت هفته قوه قضائیه/

دیدار فرماندار و امام جمعه قرچک با رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان

دیدار فرماندار و امام جمعه قرچک با رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی فرماندار به همراه حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه، معاونین فرماندار و مسئولان دوایر فرمانداری با حجج الاسلام مرتضائیان و سینکایی رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دیدار کرده و از زحمات آنان تقدیر کرد.
يکشنبه 2 تير 1398

جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک برگزار شد

جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به ریاست علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری با محوریت برنامه های هفته مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد.
يکشنبه 2 تير 1398

گزارش تصویری/ مراسم معارفه معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان قرچک

گزارش تصویری/ مراسم معارفه معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان قرچک به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، معارفه ایرج زاهدی بعنوان معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان قرچک طی نشستی با حضور بهمن خطیبی فرماندار، معاونین و مسئولان دوایر فرماندار و شهردار قرچک برگزار شد.
يکشنبه 2 تير 1398

معاون فنی و عمرانی فرمانداری قرچک معرفی شد

  معاون فنی و عمرانی فرمانداری قرچک معرفی شد ایرج زاهدی بعنوان معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان قرچک معرفی شد.
يکشنبه 2 تير 1398

بخشدار مرکزی قرچک خبر داد: اجرای اهداف توسعه ای در روستاهای قرچک بر اساس برنامه پنج ساله دهیاری ها

بخشدار مرکزی قرچک خبر داد:  اجرای اهداف توسعه ای در روستاهای قرچک بر اساس برنامه پنج ساله دهیاری ها بخشدار مرکزی قرچک هدف از تدوین برنامه پنج ساله را اجرای دقیق اهداف توسعه ای در روستاها دانست.
شنبه 1 تير 1398