En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش تصویری| جلسه شورای ترافیک و حمل و نقل شهرستان قرچک

گزارش تصویری| جلسه شورای ترافیک و حمل و نقل شهرستان قرچک به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه شورای ترافیک و حمل و نقل شهرستان قرچک به ریاست ایرج زاهدی معاون فنی و عمرانی فرمانداری و با حضور فرمانده نیروی انتظامی، شهردار و دیگر مسئولان به منظور انجام تمهیدات ترافیکی آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شد.
شنبه 30 شهريور 1398

شهردار قرچک:

شهرداری قرچک 400 میلیون برای کاوش تپه پوئینک هزینه کرده است

شهرداری قرچک 400 میلیون برای کاوش تپه پوئینک هزینه کرده است شهردار قرچک گفت: شهرداری قرچک 400 میلیون برای کاوش تپه پوئینک هزینه کرده است.
شنبه 30 شهريور 1398

اعضای کادر فنی تیم فوتسال شهرداری قرچک مشخص شدند

اعضای کادر فنی تیم فوتسال شهرداری قرچک مشخص شدند اعضای کادر فنی تیم فوتسال لیگ یک شهرداری قرچک برای فصل جدید این رقابتها مشخص و معرفی شدند.
شنبه 30 شهريور 1398

فرماندار قرچک:

زمینه سازی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور وظیفه مجریان انتخابات است

زمینه سازی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور وظیفه مجریان انتخابات است فرماندار شهرستان قرچک تأکید کرد: زمینه سازی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور وظیفه مجریان انتخابات است.
چهارشنبه 27 شهريور 1398

فرماندار قرچک:

سرانه ورزشی مدارس قرچک با استاندارد فاصله زیادی دارد/ ضرورت نگاه ویژه استانی

سرانه ورزشی مدارس قرچک با استاندارد فاصله زیادی دارد/ ضرورت نگاه ویژه استانی فرماندار شهرستان قرچک گفت: سرانه ورزشی قرچک با سرانه استانی خیلی فاصله دارد، این شرایط در شهرستانی با جمعیت جوان و ورزشکاران بنام با نگاه مسئولان کشوری باید تغییر یابد.
چهارشنبه 27 شهريور 1398

صیدلو: درک غلط از ایجاد شور و نشاط در مدرسه آموزش و پرورش را دچار چالش کرده است

صیدلو: درک غلط از ایجاد شور و نشاط در مدرسه آموزش و پرورش را دچار چالش کرده است مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران گفت: درک غلط از ایجاد شور و نشاط در مدرسه آموزش و پرورش را دچار چالش کرده است.
چهارشنبه 27 شهريور 1398

معاون وزیر آموزش و پرورش:

ارتقای سطح ورزش در مدارس از اهداف وزارت آموزش و پرورش است

ارتقای سطح ورزش در مدارس از اهداف وزارت آموزش و پرورش است معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: ارتقای سطح ورزش در مدارس از اهداف وزارت آموزش و پرورش است.
چهارشنبه 27 شهريور 1398

گزارش تصویری| جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک

گزارش تصویری| جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک به ریاست علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور اعضا برگزار شد.
چهارشنبه 27 شهريور 1398

امام جمعه قرچک: امام حسین(ع) هرچه داشت برای هدایت بشر گذاشت

امام جمعه قرچک: امام حسین(ع) هرچه داشت برای هدایت بشر گذاشت امام جمعه شهرستان قرچک گفت: امام حسین(ع) هرچه داشت برای هدایت بشر در طبق اخلاص گذاشت، لذا هر که هر چه دارد برای عرض ارادت به آن حضرت دریغ نمی کند.
چهارشنبه 27 شهريور 1398

گزارش تصویری| اعزام کاروانهای "مهر با نشاط" از قرچک به مدارس استان تهران با حضور معان وزیر آموزش و پرورش

گزارش تصویری| اعزام کاروانهای "مهر با نشاط" از قرچک به مدارس استان تهران با حضور معان وزیر آموزش و پرورش به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، کاروانهای "مهر با نشاط" با حضور معان وزیر آموزش و پرورش، فرماندار قرچک و دیگر مسئولان به مدارس استان تهران اعزام شد.
چهارشنبه 27 شهريور 1398