En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار قرچک:

مبارزه با اعتیاد باید همگانی شود

 مبارزه با اعتیاد باید همگانی شود فرماندار شهرستان قرچک گفت: مبارزه با اعتیاد باید همگانی شود؛ فرهنگ‌سازی در راستای پیشگیری از استعمال موادمخدر مهمترین بعد این مبارزه است.
شنبه 1 تير 1398

جلسه ستاد ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان قرچک برگزار شد

جلسه ستاد ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان قرچک برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه ستاد ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان قرچک به ریاست علیرضا رشیدیان بخشدار مرکزی، معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و دیگر مسئولان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
پنجشنبه 30 خرداد 1398

مراسم معارفه مدیر آموزش و پرورش قرچک با حضور فرماندار و مدیرکل آموزش و پرورش

مراسم معارفه مدیر آموزش و پرورش قرچک با حضور فرماندار و مدیرکل آموزش و پرورش به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید آموزش و پرورش قرچک با حضور بهمن خطیبی فرماندار، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه، صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، معاون سیاسی انتظامی فرماندار، بخشدار مرکزی و دیگر مسئولان و فرهنگیان در کانون ملائک برگزار شد.
سه شنبه 28 خرداد 1398

بختیاری: سه تعهد ساخت مدرسه در قرچک از سوی خیرین اعلام شده است

بختیاری: سه تعهد ساخت مدرسه در قرچک از سوی خیرین اعلام شده است مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: سه تعهد ساخت مدرسه و یک زمین از سوی خیرین در قرچک اهدا شده است.
سه شنبه 28 خرداد 1398

فرماندار قرچک:

مساجد در حوزه سلامت محوری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی تأثیرگذارند

مساجد در حوزه سلامت محوری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی تأثیرگذارند فرماندار شهرستان قرچک گفت: مساجد در حوزه سلامت محوری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی تأثیرگذارند.
سه شنبه 28 خرداد 1398

گزارش تصویری/ جلسه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان قرچک

گزارش تصویری/ جلسه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان قرچک به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه بررسی آخرین وضعیت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان قرچک به ریاست حبیبی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور بخشدار مرکزی، مدیر صندوق بیمه کشاورزان و عشایر استان تهران و دیگر مسئولان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
سه شنبه 28 خرداد 1398

گزارش تصویری/ حضور فرماندار قرچک در همایش کانون سلامت مساجد

گزارش تصویری/ حضور فرماندار قرچک در همایش کانون سلامت مساجد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک به همراه امام جمعه شهرستان در همایش کانون سلامت مساجد که با محوریت استفاده از ظرفیت مساجد در راستای استفاده از ظرفیت مساجد در پیشبرد اهداف نظام سلامت حضور یافت و سیاست های دولت در این خصوص را تشریح کرد.
سه شنبه 28 خرداد 1398

اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در پارک بانوان شهرداری قرچک

اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در پارک بانوان شهرداری قرچک به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در پارک بانوان شهرداری قرچک توسط امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری و شبکه بهداشت برای بانوان ورزشکار به اجرا در آمد.
سه شنبه 28 خرداد 1398

امام جمعه قرچک: آموزش‌وپرورش جایگاه ویژه‌ای در اسلام و جمهوری اسلامی دارد

امام جمعه قرچک: آموزش‌وپرورش جایگاه ویژه‌ای در اسلام و جمهوری اسلامی دارد امام‌جمعه شهرستان قرچک اظهار داشت: علم برای روشنایی و هدایت است و در اسلام اهمیت خاصی دارد.
سه شنبه 28 خرداد 1398

صیدلو: توفیق آموزش‌وپرورش نیازمند استقلال است/ آموزش و پرورش باشگاه سیاسی کسی نیست

صیدلو: توفیق آموزش‌وپرورش نیازمند استقلال است/ آموزش و پرورش باشگاه سیاسی کسی نیست مدیرکل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: توفیق آموزش‌وپرورش نیازمند استقلال و مصلحت آن این است که منفعت آموزش‌وپرورش به هیچ‌کس فروخته نشود.
سه شنبه 28 خرداد 1398