En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رئیس دانشگاه پیام نور اعلام کرد:

برگزاری آزمونهای پایان نیمسال جاری دانشگاه پیام نور به صورت غیرحضوری

برگزاری آزمونهای پایان نیمسال جاری دانشگاه پیام نور به صورت غیرحضوری دکتر محمدرضا زمانی گفت: آزمونهای پایان نیمسال جاری دانشگاه پیام نور به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
سه شنبه 23 ارديبهشت 1399

شهردار قرچک:

پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از کرونا در شهرداری قرچک رعایت می شود

پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از کرونا در شهرداری قرچک رعایت می شود شهردار قرچک گفت: پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از ویروس کرونا در محیط کار مجموعه بزرگ شهرداری قرچک رعایت می شود.
سه شنبه 23 ارديبهشت 1399

فرماندار:

توزیع ۸ هزار بسته معیشتی و بهداشتی در شرایط کرونا در قرچک

توزیع ۸ هزار بسته معیشتی و بهداشتی در شرایط کرونا در قرچک فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: تاکنون ۸ هزار بسته معیشتی و بهداشتی در قالب طرح‌های ابلاغی دولت به ادارات برای کمک به آسیب‌دیدگان کرونا و همچنین طرح‌های مواسات و کمک مومنانه در شهرستان آماده شد که بخشی از آنها توزیع و بخش دیگر در حال انجام است.
سه شنبه 23 ارديبهشت 1399

خطیبی:

آزمایشات تخصصی برای تامین سلامت آب شرب قرچک بطور مرتب انجام می شود

آزمایشات تخصصی برای تامین سلامت آب شرب قرچک بطور مرتب انجام می شود فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: آزمایشات تخصصی آب شامل نمونه برداری های میکروبی و شیمیایی به طور مرتب انجام می شود و مردم با اطمینان خاطر داشته باشند آب شرب شهر و روستاهای قرچک سالم است.
سه شنبه 23 ارديبهشت 1399

گزارش تصویری| جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان قرچک به ریاست فرماندار

گزارش تصویری| جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان قرچک به ریاست فرماندار به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان #قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور خدایی‌راد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، بخشدار مرکزی و دیگر مسئولان با محوریت ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته درخصوص تامین سلامت آب شرب و انجام تمهیدات لازم در راستای بهبود وضعیت شهرستان در شرایط کرونا برگزار شد.
سه شنبه 23 ارديبهشت 1399

شهردار قرچک:

استفاده از ماسک در وسایط حمل‌ونقل عمومی قرچک اجباری شد

استفاده از ماسک در وسایط حمل‌ونقل عمومی قرچک اجباری شد شهردار قرچک گفت: استفاده از ماسک در وسایط حمل‌ونقل عمومی قرچک اجباری شد.
يکشنبه 21 ارديبهشت 1399

برگزاری 12 جشنواره فرهنگی، اجتماعی و هنری به صورت مجازی در سال جاری

برگزاری 12 جشنواره فرهنگی، اجتماعی و هنری به صورت مجازی در سال جاری دکتر محمدهادی امین ناجی گفت: 12 جشنواره فرهنگی، هنری و اجتماعی درسال جاری پیش بینی شده که چنانچه نتوانیم این جشنواره ها را به دلیل تصمیمات ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا به صورت حضوری برگزاری کنیم قطعا در بستر وب و به میزبانی استانهای مختلف در طول سال برگزار خواهد شد.
يکشنبه 21 ارديبهشت 1399

مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام خبرداد:

برگزاری دومین رقابت های آنلاین اطلاعات عمومی ورزشی دانشگاهیان وموسسات آموزش عالی سراسر کشور

برگزاری دومین رقابت های آنلاین اطلاعات عمومی ورزشی دانشگاهیان وموسسات آموزش عالی سراسر کشور برگزاری دومین رقابت های آنلاین اطلاعات عمومی ورزشی دانشگاهیان وموسسات آموزش عالی سراسر کشور
يکشنبه 21 ارديبهشت 1399

آیین معارفه فرمانده جدید سپاه پانزده خرداد قرچک و افتتاح سالن های ورزشی صالحین با حضور فرماندار

آیین معارفه فرمانده جدید سپاه پانزده خرداد قرچک و افتتاح سالن های ورزشی صالحین با حضور فرماندار آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پانزده خرداد شهرستان قرچک با حضور بهمن خطیبی فرماندار، حجت‌الاسلام اسماعیلی امام جمعه، سردار حسن‌زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران، اعضای شورای تامین و دیگر مسئولان و بسیجیان در کانون فرهنگی تربیتی ملائک برگزار شد.
شنبه 20 ارديبهشت 1399

شهردار قرچک خبر داد؛

کاشت بیش از 127 هزار گل و گیاه و درخت فصلی در شهر قرچک

کاشت بیش از 127 هزار گل و گیاه و درخت فصلی در شهر قرچک شهردار قرچک از کاشت بیش از 127 هزار گل و درخت فصلی در سطح شهر قرچک در سال 98 خبر داد.
شنبه 20 ارديبهشت 1399