En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

هفتمین جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان قرچک برگزارشد

هفتمین جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان قرچک برگزارشد جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک با حضور حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه، سید جواد رضوی معاون فرماندار و دیگر اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد.
چهارشنبه 10 دي 1393

جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرستان قرچک برگزار شد

جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرستان قرچک برگزار شد جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرستان قرچک به ریاست فرماندار و با حضور دیگر اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
پنجشنبه 4 دي 1393

هاشمی: فعالیت ثبت احوال با امنیت ملی گره خورده است/تاکید استاندار بر رعایت دقت و سرعت در ثبت احوال

هاشمی: فعالیت ثبت احوال با امنیت ملی گره خورده است/تاکید استاندار بر رعایت دقت و سرعت در ثبت احوال استاندار تهران گفت: فعالیت ثبت احوال با امنیت ملی گره خورده و برهمین اساس دقت و سرعت در ثبت وقایع و هویت افراد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
پنجشنبه 4 دي 1393

دیدار رییس ثبت و احوال با فرماندار قرچک

دیدار رییس ثبت و احوال با فرماندار قرچک رییس اداره ثبت و احوال قرچک به مناسبت آغاز هفته ثبت احوال به دیدار فرماندار این شهرستان رفت .
پنجشنبه 4 دي 1393

معاون فرماندار قرچک: ساماندهی امور با اجرای قانون و مقررات میسر است

معاون فرماندار قرچک: ساماندهی امور با اجرای قانون و مقررات میسر است معاون فرمانداری شهرستان قرچک در جلسه هم اندیشی با دهیاران این شهرستان گفت: با اجرای قانون و مقررات می توانیم بسیاری از امور را ساماندهی کرده و به نتیجه برسیم و دهیاران در مناطق روستایی می توانند کمک شایانی در این خصوص به ما بکنند.
شنبه 29 آذر 1393

پیکر شهید رضا نجارزاده در قرچک تشییع و تدفین شد

پیکر شهید رضا نجارزاده در قرچک تشییع و تدفین شد پیکر مطهر شهید رضا نجارزاده از شهدای مفقودالاثر هشت سال دفاع مقدس که بعد از 26 سال دوری به آغوش خانواده برگشته بود، پس از تشییع باشکوه بر روی دوش عاشقان راه ایثار و رشادت در منزل ابدیش آرام گرفت.
جمعه 28 آذر 1393

گزارش تصویری / تشییع پیکر شهید رضا نجارزاده در قرچک

گزارش تصویری / تشییع پیکر شهید رضا نجارزاده در قرچک به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، پیکر شهید رضا نجارزاده از شهدای مفقودالاثر هشت سال دفاع مقدس است که بعد از 26 سال دوری به آغوش خانواده باز گشته بود، پس از وداع با خانواده‌اش با حضور مسوولان و مردم شهید پرور شهرستان قرچک تشییع شد.
جمعه 28 آذر 1393

گزارش تصویری / همایش هفته پژوهش شهرستان قرچک

گزارش تصویری / همایش هفته پژوهش شهرستان قرچک همایش هفته پژوهش با حضور علی صادقی فرماندار، حسین سنجری معاون پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش و جمع کثیری از روسای ادارات و فرهنگیان و مدیران مدارس در کانون ملائک برگزار شد.
پنجشنبه 27 آذر 1393

فرماندار قرچک: ساختن ایران اسلامی با بالا بردن دانش، تحقیق و پژوهش میسر است

فرماندار قرچک: ساختن ایران اسلامی با بالا بردن دانش، تحقیق و پژوهش میسر است فرماندار شهرستان قرچک در همایش هفته پژوهش این شهرستان گفت: ساختن ایران اسلامی با بالا بردن دانش، تحقیق و پژوهش میسر است.
چهارشنبه 26 آذر 1393

جلسه ستاد هفته پژوهش و فناوری شهرستان قرچک برگزار شد

جلسه ستاد هفته پژوهش و فناوری شهرستان قرچک برگزار شد دومین جلسه ستاد هفته پژوهش و فناوری شهرستان قرچک به ریاست معاون فرماندار و دیگر اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
سه شنبه 25 آذر 1393