En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

حضور سرپرست بخشداری مرکزی قرچک در کلانتری داودآباد و تقدیر از پلیس

حضور سرپرست بخشداری مرکزی قرچک در کلانتری داودآباد و تقدیر از پلیس به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، محمد عبدی‌راد سرپرست بخشداری مرکزی قرچک با حضور در کلانتری داودآباد از پرسنل ناجا تقدیر کرد
چهارشنبه 7 آبان 1399

بررسی مشکلات روستای قشلاق اول قرچک با حضور سرپرست بخشداری مرکزی

بررسی مشکلات روستای قشلاق اول قرچک با حضور سرپرست بخشداری مرکزی به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، محمد عبدی‌راد با حضور در محل دهیاری روستای قشلاق اول ضمن بازدید از بخش‌های مختلف و نحوه خدمات‌رسانی به روستاییان، در نشستی مشکلات این روستا را بررسی کرد. در این جلسه دهیار و اعضای شورای اسلامی این روستا نیز حضور داشتند.
چهارشنبه 7 آبان 1399

مرحله دوم طرح غربالگری سلامت زنان روستایی در قرچک اجرا شد

 مرحله دوم طرح غربالگری سلامت زنان روستایی در قرچک اجرا شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، به همت دفاتر امور بانوان و خانواده استانداری تهران و فرمانداری شهرستان قرچک و مشارکت انجمن سلامت خانواده ایران، مرحله دوم طرح غربالگری سلامت زنان روستایی در روستای ولی‌آباد اجرا شد. در این برنامه که دهیاری و شورای اسلامی روستا نیز مشارکت داشتند، ویزیت رایگان زنان با توجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین کارگاه آموزشی بهداشت و ارائه مشاوره روان‌شناسی به مراجعین انجام شد.
چهارشنبه 7 آبان 1399

آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان قرچک برگزار شد

آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان قرچک برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک،آیین تکریم سرهنگ علی موسی‌پور و معارفه سرهنگ نجم‌الدین مرادی بعنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی قرچک با حضور بهمن خطیبی فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان، حجت‌الاسلام اسماعیلی امام جمعه، سردار عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران و دیگر مسئولان شهرستانی و پرسنل ناجا برگزار شد.
چهارشنبه 7 آبان 1399

ساختار انتظامی و امکانات ناجا در قرچک نیازمند ارتقا است

ساختار انتظامی و امکانات ناجا در قرچک نیازمند ارتقا است فرماندار قرچک گفت: امکانات نیروی انتظامی این شهرستان به لحاظ نیروی انسانی و تجهیزات نیازمند ارتقا است چرا که این منطقه مسیر تردد سه شهرستان و گلوگاه دشت ورامین محسوب می‌شود.
چهارشنبه 7 آبان 1399

فرماندار قرچک:

استانداردهای مناسب‌سازی در تمام پروژه‌های شهرستان باید لحاظ شود

استانداردهای مناسب‌سازی در تمام پروژه‌های شهرستان باید لحاظ شود فرماندار شهرستان قرچک گفت: در اجرای تمامی پروژه‌های جدید عمرانی، رفاهی، فرهنگی و سایر اماکن عمومی از جمله ادارات باید الزامات و استانداردهای مناسب‌سازی لحاظ شود.
دوشنبه 5 آبان 1399

گزارش تصویری| جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی معابر عمومی شهرستان قرچک برگزار شد

گزارش تصویری| جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی معابر عمومی شهرستان قرچک برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی معابر عمومی شهرستان قرچک به ریاست خطیبی فرماندار و با حضور حبیبی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، عظیمی رئیس شورای اسلامی شهر قرچک و دیگر مسئولان با محوریت ارائه گزارش اقدامات ادارات درخصوص اجرای دستورالعمل‌های ملی و مصوبات جلسه قبل برگزار شد
دوشنبه 5 آبان 1399

شهردار قرچك خبر داد؛

توزیع رایگان محلول ضدعفونی کننده و ماسک بین رانندگان قرچک

توزیع رایگان محلول ضدعفونی کننده و ماسک بین رانندگان قرچک شهردار قرچك از توزیع رایگان محلول ضدعفونی کننده و ماسک بین رانندگان این شهرستان خبر داد.
شنبه 3 آبان 1399

بازدید معاون امور عمرانی استانداری تهران از پروژه‌های در حال ساخت قرچک

بازدید معاون امور عمرانی استانداری تهران از پروژه‌های در حال ساخت قرچک به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران به همراه خطیبی فرماندار شهرستان قرچک، حبیبی معاون فرماندار، سرپرست بخشداری مرکزی، شهردار قرچک و دیگر مسئولان استانی از پروژه‌های در حال ساخت بازدید کرد. وی همچنین با حضور در برخی محلات شهری و روستایی مشکلات مردم را از نزدیک بررسی کرد.
شنبه 3 آبان 1399

مسئولان عیار مدیریتی خود را در این شرایط سخت اقتصادی نشان دهند| لزوم انعکاس خدمات دولت و اخبار امیدبخش

مسئولان عیار مدیریتی خود را در این شرایط سخت اقتصادی نشان دهند| لزوم انعکاس خدمات دولت و اخبار امیدبخش معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: مسئولان عیار مدیریتی خود را باید در این شرایط سخت بسنجند و پایبندی خود را به نظام، آرمان‌های رهبری و مردم نشان دهند.
شنبه 3 آبان 1399