En
تاریخ : يکشنبه 3 اسفند 1399
کد 10179

ساخت مدرسه در نقاط پرتراکم و بازسازی مدارس قدیمی از اولویت های قرچک است

فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: ساخت مدرسه در نقاط پرتراکم و بازسازی مدارس قدیمی از اولویت های شورای آموزش و پرورش این شهرستان است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی گفت: فضاهای آموزشی در این شهرستان تا حدی فرسوده است اما به علت کمبود این فضاها به ناچار باید مورد استفاده قرار گیرد اما بر اساس ضرورت موضوع اقدامات اساسی از جمله ساخت چند مدرسه در نقاط پرتراکم حاشیه شهر و بازسازی مدارس قدیمی با مشارکت خیرین مدرسه ساز در دستور کار است.
وی بیان کرد: سالن همایش های کانون ملائک تنها سالن بزرگ منطقه است که در حال حاضر با توجه به وضعیت نابسامانی که دارد در شأن مردم شهرستان نبوده و برای رسیدگی به این وضعیت شهرداری و شورای اسلامی باید ورود کنند.
وی افزود: آموزش نحوه استفاده از فضای مجازی برای دانش آموزان و والدین امری ضروری است که شورای آموزش و پرورش بایستی برای این مهم برنامه ریزی لازم را داشته باشد.
فرماندار در ادامه خاطرنشان کرد: هدف از تشکیل این جلسه تسریع و تسهیل در فعالیت های آموزش و پرورش، رفع موانع و جایگاه تحقق آیه شریفه "وَأَمرُهُم شورىٰ بَينَهُم" است و برای تحقق این امر همه مسئولان موظف به همکاری و هماهنگی با اداره آموزش و پرورش هستند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 3 اسفند 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 6