En
تاریخ : دوشنبه 4 اسفند 1399
کد 10189

ضرورت تداوم همکاری صنوف برای مقابله با کرونا/ فضای کسب و کار با رویکرد جدید اتاق اصناف رونق یابد

فرماندار قرچک ضمن تقدیر از همکاری کسبه برای مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن ماه پایانی سال و ازدحام شهروندان برای حضور در مراکز خرید، به منظور جلوگیری از شیوع بیش از حد این ویروس خواستار تداوم همکاری صنوف و رعایت دقیق مصوبات و شیوه نامه های بهداشتی هستیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی گفت: در این شرایط سخت اقتصادی و شیوع ویروس کرونا، در سایه همدلی و همفکری آحاد جامعه توانسته ایم تا حد زیادی بر مشکلات فائق آییم.
وی بیان کرد: صنوف در دوران کرونا از جمله مشاغلی بودند که به شدت متضرر شدند، اما همکاری لازم را برای دفاع از سلامت مردم داشتند که این تعامل قابل تقدیر است.
وی افزود: اتاق اصناف بایستی شرایط استفاده کسبه از راهکارهای حمایتی دولت را فراهم کرده و در کنار این دیدگاه، نظارت دقیق تر بر عملکرد صنوف، کنترل قیمت ها و برقراری ارتباط مؤثر با مردم و تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کار خود بداند.
این مسئول ادامه داد: نیازمند است اتاق اصناف در کنار رسیدگی به مسائل روزمره، راهکارها و رویکردهای جدید برای برون رفت از شرایط فعلی و رونق فضای کسب و کار را فراهم کند.
فرماندار گفت: با توجه به استقبال اتحادیه های مختلف صنفی تهران برای حضور در شهرک صنعتی قرچک ضرورت دارد در روند اداری و ارائه مجوزهای قانونی تسریع و تسهیل شود.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 4 اسفند 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 6