En
تاریخ : دوشنبه 16 فروردين 1400
کد 10372

آغاز ثبت نام داوطلبان شوراهای روستا از فردا/ دعوت فرماندار قرچک از افراد توانمند برای رقابت در عرصه انتخابات

فرماندار شهرستان قرچک از آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات‌ شوراهای روستا از فردا(دوشنبه) به مدت یکهفته خبر داد.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قرچک، بهمن خطیبی گفت: ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمين دوره شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ آغاز و تا ساعت ۱۸:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ به مدت هفت روز ادامه خواهد يافت.
وی بیان کرد: سه روش ثبت نام به صورت غیرحضوری و یک روش نام‌نویسی با مراجعه حضوری به بخشداری مرکزی قرچک انجام خواهد شد که توصیه می‌شود با توجه به پیک چهارم شیوع ویروس کرونا، داوطلبان استفاده از روش‌های غیرحضوری را در اولویت قرار دهند.
فرماندار افزود: امسال با احتساب دو روستای رضی آباد و محمودآباد، رقابت انتخاباتی در ۱۰ روستای این شهرستان انجام خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: شرایط و مدارک لازم داوطلبان در قالب اطلاعیه شماره ۱۳ ستاد انتخابات کشور در پورتال فرمانداری شهرستان درج شده است.
فرماندار در ادامه گفت: از تمامی افراد واجد شرایط بخصوص معتمدین جامعه روستاییان و عشایر، افراد توانمند، با انگیزه، متعهد، مسئولیت‌پذیر، جوانان با انگیزه و تحصیلکرده دعوت می‌کنیم تا وارد عرصه رقابت در انتخابات شوند و برای ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی روستا نام‌نویسی کنند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 فروردين 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 5