En
تاریخ : چهارشنبه 18 فروردين 1400
کد 10386

ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان در قرچک با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا شود

امام جمعه شهرستان قرچک تأکید کرد: ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان در این شهرستان با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی اجرا شود و «مسجدمحوری» به عنوان مهمترین شاخصه این ماه در روند برگزاری برنامه‌ها مدنظر قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، حجت الاسلام اسماعیلی گفت: ماه مبارک رمضان بهترین زمان برای رسیدن به درجات والای کمال و تقواست که همه باید از این فرصت الهی بهره‌مند شویم تا ضمن تمرین خودسازی، همه ابعاد انسانیت را در خود پرورش داده و تقویت کنیم.
وی بیان کرد: در ماه مبارک رمضان تمامی ادارات و نهادها بخصوص ارگان‌های فرهنگی برای اجرای برنامه‌های این ایام همکاری لازم را داشته باشند و به توصیه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا نیز عمل کنند.
وی افزود: شعار امسال با توجه به نیاز جامعه و مقتضیات زمان از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده که ضرورت دارد برای تحقق آن کلیه ادارات وارد عمل شوند.
امام جمعه در ادامه گفت: قرچک طی دو سال گذشته در حوزه اشتغال و تولید جان گرفته که ضمن قدردانی از تمامی ادارات مرتبط و در رأس آنها فرماندار، خواستار تلاش حداکثری برای رونق بیشتر تولید در این شهرستان نوپا با جمعیت جوان هستیم.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 18 فروردين 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 1