En
تاریخ : شنبه 4 ارديبهشت 1400
کد 10472

«قانونمداری» ملاک عمل هیأت اجرایی بخش مرکزی قرچک در بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهاست

بخشدار مرکزی قرچک اظهار داشت: مهمترین اولویت سال جاری، برگزاری انتخابات 28 خردادماه است که صحت و سلامت برگزاری این رویداد با فراهم کردن بستر مشارکت حداکثری مردم هدف ماست و در این راستا تمام مقدمات لازم در بخش مرکزی قرچک فراهم شده و در بحث بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها ملاک عمل هیأت اجرایی قانونمداری خواهد بود.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قرچک، محمد عبدی راد در جلسه بررسی مشکلات دهیاری های روستاهای تابعه بخش مرکزی که با حضور مسئولان دوایر بخشداری و دهیاران تابعه برگزار شد، ضمن قدردانی از خدمات و زحمات مجموعه دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاها در سال گذشته، بر لزوم تداوم خدمات رسانی مطلوب تر به روستاییان شریف تأکید کرد.
وی بیان کرد: با تهیه و تنظیم و تصویب بودجه سال ۱۴۰۰ دهیاری ها، زمینه اجرای طرح های مهم عمرانی و خدماتی براساس نیاز سنجی و اولویت بندی صورت گرفته در روستاها فراهم شده و دهیاران می بایست با اهتمام بیشتر نسبت به تحقق طرح های نیمه تمام و پروژه های تعریف شده اقدام کنند.
بخشدار مرکزی قرچک افزود: انضباط کاری مالی و فنی، دقت و مراقبت در نحوه هزینه کرد اعتبارات در اجرای پروژه ها، نظارت و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز، انجام به موقع امور همواره مورد تأکید بوده و یقینا ملاک عمل ارزیابی عملکرد دهیاران خواهد بود.
وی ضمن تأکید بر شناسایی فرصت ها و ظرفیت های تولیدی روستاها، احصای موانع و مشکلات آنان، معرفی کارآفرینان و افراد مستعد در جهت تولید و اشتغالزایی در سطح روستاها، استمرار و همکاری بیش از پیش دهیاری ها در اجرای طرح «سحاب» بنیاد برکت همانند سال گذشته را خواستار شد.
عبدی خاطر نشان کرد: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و شرایط اقتصادی پیش آمده از شیوع ویروس کرونا، می بایست حمایت از مستمندان، اقشار آسیب پذیر و کم درآمد روستاها در چارچوب ضوابط دهیاری در اولویت و دستور کار دهیاری ها قرار گیرد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 4 ارديبهشت 1400
  • توسط بخشداری مرکزی قرچک استانداری تهران
  • تعداد بازدید 14