En
تاریخ : شنبه 11 ارديبهشت 1400
کد 10504

بررسی مشکلات توانخواهان توسط رئیس بهزیستی قرچک

اردشیر بهرامی رئیس این اداره از محل زندگی توانخواهان تحت پوشش بهزیستی در روستاهای صالح آباد و امین آباد شهرستان قرچک بازدید بعمل آورد و به بررسی مسائل و مشکلات معیشتی، درمان، مسکن و.. آنها پرداخت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، اردشیر بهرامی به‌ همراه الهام شهسواری مدیر مرکز مثبت زندگی ۸۱۹۴ (طلوع سبز) و خانم رضازاده و دانیال جعفری تسهیلگران میانی روستای صالح آباد و امین آباد در این بازدید حضور داشتند با خانواده های توانخواهان به گفتگو پرداخت و دستور لازم برای برطرف کردن مشکلات را صادر نمود.
وی بیان کرد: مهمترین مشکلات زندگی توانخواهان تحت پوشش در این روستاها تامین هزینه سنگین اجاره مسکن، درمان، هزینه معیشت در دوران طولانی مدت کروناست. در این شرایط فرزندان این خانواده ها به دلیل نداشتن دستگاه تلفن همراه و تبلت دچار مشکلات تحصیلی شده‌اند. لذا خیرین محترم می توانند گره گشای مشکلات تحصیلی این فرزندان باشند.
وی افزود: در فرایند این بازدید بسته های معیشتی توسط مجتمع طلوع سبز در بین تعداد ۱۰۰ خانوار تحت پوشش روستاهای مذکور توزیع شد.
در نهایت رئیس بهزیستی قرچک از حمایت ها و تلاش های همیشگی تسهیلگران اجتماعی روستاها و مرکز مثبت زندگی (طلوع سبز) قدردانی نمودند
  • نوشته شده
  • در شنبه 11 ارديبهشت 1400
  • توسط اداره بهزیستی قرچک استانداری تهران
  • تعداد بازدید 3