En
تاریخ : شنبه 11 ارديبهشت 1400
کد 10506

ساماندهی اصناف فاقد پروانه کسب در قرچک/ تداوم روند تأمین و توزیع کالاهای اساسی

فرماندار شهرستان قرچک از اجرای طرح شناسایی و ساماندهی واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب با هدف نظام مند کردن فعالیت صنوف و پیشگیری از تخلفات و مشکلات احتمالی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی گفت: در قرچک 210 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در صنوف مختلف شناسایی شده که بایستی امسال ادارات متولی با جدیت بیشتر برای ساماندهی آنها ورود کنند.
وی بیان کرد: تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها، نظارت و بازرسی بر فعالیت واحدهای صنفی از مهمترین اهداف کارگروه تنظیم بازار است.
فرماندار افزود: از ماه‌ها قبل برای جذب و توزیع اقلام تنظیم بازاری ویژه ماه مبارک رمضان برنامه‌ریزی انجام شده و از ابتدای این ماه روند تأمین و توزیع کالاهای اساسی با کمترین مشکل در حال انجام است.
وی در ادامه گفت: توزیع سهمیه روغن بخش صنوف صورت گرفته و توزیع سهمیه بخش صنعت نیز آغاز می شود؛ همچنین در صدد هستیم سهمیه روغن مصرفی خانوارهای شهرستان را افزایش دهیم.
فرماندار اظهار داشت: یکی از وظایف کارگروه تنظیم بازار حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده که این امر بایستی در دستور کار ادارات عضو قرار گیرد و برای آرامش بازار مدافع حقوق هر دو طرف باشند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 11 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 5