En
تاریخ : شنبه 18 ارديبهشت 1400
کد 10537

پیام فرماندار قرچک به مناسبت روز جهانی قدس

فرماندار قرچک به مناسبت روز جهانی قدس پیامی به شرح ذیل صادر کرد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، متن پیام به شرح ذیل می باشد: مسئله فلسطین در اندیشه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی از چنان جایگاه والایی برخوردار بود كه آن را فراتر از زمان و مكان می‌دیدند، از این‌رو آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نامگذاری کردند تا تمامی آزادگان و عدالت‌خواهان، فریاد دادخواهی‌ خود را برای حمایت از ملت‌های مظلوم و ستم‌دیده به گوش جهانیان برسانند.
این تدبیر امام خمینی(ره) موجب انسجام، وحدت و بیداری مسلمانان در اقصی نقاط این کره خاکی شد و پیشگام‌تر از همه ملت‌ها نیز مردم عزیز کشورمان هستند که با بصیرت خویش هرساله در حمایت از آرمان مردم فلسطین، انزجار خود از رژیم غاصب صهیونیستی را فریاد کشیده‌اند.
امسال نیز هرچند با توجه به محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا امکان راهپیمایی وجود ندارد؛ اما ساکت نخواهیم نشست و با استفاده از ابزارهای رسانه‌ای همراه با فلسطینیان شریف مقابل استکبار ایستادگی خواهیم کرد.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مومنان، روز قدس را گرامی داشته و از خدای متعال، ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج)، سربلندی و پیروزی مسلمین جهان در همه عرصه‌ها، نابودی رژیم اشغالگر قدس و احیای آزادی و آرامش مظلومان جهان بخصوص مردم ستم‌دیده فلسطین را مسئلت دارم.

بهمن خطیبی
فرماندار شهرستان قرچک
  • نوشته شده
  • در شنبه 18 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 7