En
تاریخ : چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400
کد 10566

برخورد جدی کارگروه آرد و نان قرچک با تخلفات مربوط به تخصیص سهمیه آرد نانوایی ها

فرماندار قرچک از ورود جدی کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان برای برخورد با تخلفات مربوط به نحوه تخصیص سهمیه آرد نانوایی ها خبر داد و گفت: در این راستا کارگروه ویژه نظارت و بازرسی از مراکز توزیع آرد تشکیل شده و با جدیت با هرگونه سوءاستفاده بخصوص در حیطه کاستن سهمیه و فروش آرد خارج از شبکه توزیع برخورد خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی گفت: باید با هوشیاری کامل اعضای این کارگروه و تعامل دستگاه های نظارتی، از بروز تخلف در اختصاص سهمیه آرد نانوایی ها جلوگیری بعمل آید تا هم پخت نان به لحاظ کمی و مطابق سهمیه درنظر گرفته شده برای هر واحد افزایش یافته و هم کیفیت نان ارتقا یابد.
وی بیان کرد: اهتمام ویژه برای رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح نانوایی ها و همچنین نظارت شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف و اتحادیه صنفی مربوطه در این موضوع بسیار ضروری و حیاتی است.
خطیبی اظهار داشت: باید نانوایی هایی که همه موارد بهداشتی را رعایت می‌کنند، تشویق شده و با سایر واحدهایی که نسبت به سلامت مردم آن هم در این شرایط حساس ناشی از شیوع ویروس کرونا بی اعتنا هستند برخورد قانونی لازم صورت گیرد.
در ادامه فرماندار گفت: مشکلات واحدهای نانوایی و درخواست های آنان باید در اسرع وقت مورد بررسی قرار گرفته و ارگان های ذیربط نسبت به رفع مشکلات نانوایان اهتمام داشته باشند تا با تعامل لازم و دقت و نظارت بر امور، بتوان گامی مؤثری برای ساماندهی و ارائه خدمات در حوزه تأمین نان برداشته شود.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 10