En
تاریخ : شنبه 25 ارديبهشت 1400
کد 10577

دوم خرداد نتیجه بررسی صلاحیت‌‌ها به داوطلبان شوراهای روستا ابلاغ می‌شود

فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: بخشداری مرکزی براساس برنامه زمان‌بندی انتخابات و پس از دریافت نظر هیأت نظارت بخش، دوم خردادماه نتیجه بررسی صلاحیت‌ها را به داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاها ابلاغ خواهد کرد.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قرچک، بهمن خطیبی گفت: داوطلبان رد صلاحیت شده در هیأت‌های اجرایی و نظارت بخش نیز از سوم تا ششم خرداد به مدت ۴ روز فرصت دارند شکایت خود را به هیأت نظارت شهرستان اعلام کنند.
وی بیان کرد: ستاد انتخابات شهرستان در مدت باقی‌مانده، بررسی دقیق و رفع نقایص شعب ثبت نام و اخذ رأی شهری روستایی از جمله دو روستای محمودآباد و رضی‌آباد که برای اولین بار برگزاری انتخابات و رقابت کاندیداها برای ورود به شورای روستایی در آنها رقم می‌خورد را در دستور کار قرار دهد.
فرماندار افزود: باید با هماهنگی‌ و اتخاذ تدابیر لازم و همچنین تعامل و همکاری تمامی ادارات تلاش کنیم انتخابات پیش‌رو در شأن مردم شهرستان و در فضایی امن و توأم با نشاط و آرامش و با مشارکت حداکثری برگزار شود.
وی در ادامه گفت: باید با بهره‌مندی از عوامل اجرایی و ارائه آموزش‌های لازم، شرایط برای برگزاری انتخابات قانونی فراهم شود.
  • نوشته شده
  • در شنبه 25 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 7