En
تاریخ : شنبه 25 ارديبهشت 1400
کد 10580

عدم تناسب حجم پرونده های بهزیستی قرچک با ساختار اداری و نیروی انسانی موجود/ برنامه های پیشگیری از اعتیاد با قوت پیش برود

فرماندار قرچک اظهار داشت: حجم پرونده های بهزیستی قرچک با ساختار اداری و نیروی انسانی موجود در این اداره بخصوص تعداد مددکاران تناسب ندارد و این مسئله نیازمند توجه اداره کل متبوع استانی است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در نشست با مدیرکل بهزیستی استان تهران با قدردانی از برنامه های اجرا شده و سیاست های کلان و استانی پیشگیری از آسیب های اجتماعی افزود: برای حمایت از اداره بهزیستی قرچک با این حجم از پرونده ها و خدماتی که ارائه می دهد، بایستی امکانات از جمله ساختار اداری، سیستم حمل و نقل، انفورماتیک، سایر موارد زیرساختی و مراکز تخصصی از جمله اورژانس اجتماعی آن تقویت شود.
وی یادآور شد: سال گذشته بر اساس سند جامع تقسیم کار ملی کاهش آسیب های اجتماعی شاهد اقدامات خوبی در شهرستان بخصوص در موضوع حمایت از کودکان کار بودیم و امسال نیز با عنایت خداوند برنامه های پیشگیری و مقابله با اعتیاد بایستی با جدیت بیشتر دنبال شود تا به نتیجه محسوس برسیم.
خطیبی خاطرنشان کرد: فعالیت مراکز مثبت زندگی از برنامه های مفید بهزیستی در کل کشور بود که در این شهرستان نیز چهار مرکز در حال فعالیت هستند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 25 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 5