En
تاریخ : دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
کد 10584

پیام فرماندار شهرستان قرچک به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی

فرماندار شهرستان قرچک با صدور پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت"روز روابط عمومی و ارتباطات" را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، متن پیام به شرح ذیل است: تحقق اهداف متعالی در هر کشور، مرهون تلاش مستمر افرادی‌ست که دانش و بینش خویش را در جهت منافع عمومی بکار می‌گیرند و بی‌تردید بخش عظیمی از ثمره این تلاش‌ها که منجر به رضایت و جلب اعتماد مردم می‌شود توسط سازمان‌ها رقم می‌خورد.
سازمان‌ها نیز که در دنیای امروز خود را ملزم به برخورداری از ارتباطات هوشمندانه می‌دانند، در پی برقراری تعامل دوسویه با مخاطبان از طریق روابط عمومی‌ها هستند.
روابط عمومی نیز که حرفه‌ای تخصصی آمیخته با هنر محسوب می‌شود با عملکرد راهبردی مبتنی بر دانش، برنامه‌ریزی و بهره‌گیری از وسایل ارتباط جمعی، وظیفه ایجاد ارتباط سازنده، موثر، فعالانه و درازمدت را برعهده گرفته و به دنبال افزایش مشارکت مردمی و ارتقای سطح آگاهی جامعه در تمامی حوزه‌هاست.
امسال هفته روابط عمومی و ارتباطات با شعار" روابط عمومی؛ عامل پیوندها، مانع گسست‌ها" یادآور وظیفه خطیری است که برعهده متخصصان و فعالان این عرصه قرار گرفته تا متعهدانه‌تر و مسئولانه‌تر در جهت ارتقای سطح تعامل سازمان‌ها با مردم و رسانه‌ها گام بردارند.
اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک عرض نموده و امیدوارم مسئولان روابط عمومی ادارات و نهادهای شهرستان قرچک با انعکاس بهتر خدمات و برقراری ارتباط بهتر با مردم، اُمیدآفرینی کرده و یکی از مهمترین وظایف خویش در سال ۱۴۰۰ یعنی بسترسازی برای مشارکت پرشور در انتخابات ۲۸ خردادماه را ادا کنند.

بهمن خطیبی
فرماندار و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های ادارات و نهادهای شهرستان قرچک
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 6