En
تاریخ : دوشنبه 17 خرداد 1400
کد 10699

آغاز تبلیغات نامزدهای شورای شهر و روستاهای قرچک از ۲۰ خردادماه

فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان قرچک، آغاز تبلیغات نامزدهای تأیید صلاحیت‎شده را ۲۰ خردادماه ۱۴۰۰ اعلام کرد.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قرچک، بهمن خطیبی گفت: انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر و روستا روز ۲۸ خردادماه برگزار می‌شود و طبق ابلاغیه‌ها و دستورالعمل‌های کرونایی، هرگونه نقض پروتکل‌های بهداشتی در ایام تبلیغات از سوی کاندیداها، تخلف انتخاباتی محسوب و با متخلفان برخورد قضایی خواهد شد.
وی بیان کرد: مجریان و ناظران انتخابات، باید قانون‌مدار و بی‌طرف باشند؛ همان‌گونه که نامزدها نیز باید تلاش کنند تا علاوه بر ایجاد شورونشاط اجتماعی در میان مردم، از تخریب یکدیگر در مراسم خود یا فضای مجازی و نسبت دادن موارد ناروا به رقبا و شوراهای قبلی، انتخاباتی در شأن و تراز نظام جمهوری اسلامی را رقم بزنند.
فرماندار افزود: ستاد انتخابات شهرستان به دستگاه‌های اداری، امنیتی، نظامی و انتظامی ابلاغ کرده که مراقبت کنند تا نامزدهای انتخابات، از هیچ‌گونه امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دولتی استفاده نکنند و این دستگاه‌ها نیز از تبلیغ له یا علیه کاندیداها پرهیز کنند؛ همچنین دستگاه‌ها و نامزدهای انتخابات به نکته‌ها و توصیه‌های این ستاد، توجه ویژه داشته باشند و آن‌ها را عملی کنند.
وی اظهار داشت: تبلیغات قانونی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها با تأکید بر ظهور و بروز توانایی‌ها و برنامه‌هایشان در چارچوب عقلانیت، واقع‌گرایی، صداقت و قانون‌مداری، به‌صورت یکسان از ۲۰ خرداد آغاز می‌شود و تا پایان ۲۶ خرداد ادامه دارد که در روز ۲۷ خرداد ممنوعیت تبلیغات است و ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ نیز به فضل الهی، شاهد حضور پرشور و حداکثری مردم شریف شهرستان قرچک، پای صندوق‌های رأی برای سه انتخابات سرنوشت‌ساز و مهم ریاست‌جمهوری، شوراها و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان خواهیم بود.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 31