En
تاریخ : پنجشنبه 20 خرداد 1400
کد 10711

وعده های انتخاباتی نامزدها در حیطه وظایف شورای شهر باشد/ مشارکت حداکثری امنیت کشور را تقویت می‌کند

فرماندار شهرستان قرچک بر ضرورت تسلط نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا به قوانین مربوطه تأکید کرد و گفت: وعده های انتخاباتی نامزدها در حیطه وظایف و اختیارات شوراها باشد.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قرچک، بهمن خطیبی گفت: براساس برنامه زمان بندی وزارت کشور، تمامی روند مربوط به فرآیند برگزاری انتخابات در قرچک اجرایی شده و یا در حال اجراست و از فردا نیز تبلیغات انتخاباتی نامزدها آغاز خواهد شد.
۱۰۳ کاندیدا برای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر قرچک به رقابت خواهند پرداخت.
وی بیان کرد: کاندیداهای محترم بایستی به قوانین شورای شهر و مدیریت شهری مسلط باشند و طوری عمل کنند که اعتماد مردم به نهاد شورا تقویت شود.
فرماندار اظهار داشت: انتخابات شورا فرصتی پدید آورده تا پارلمان و مدیریت محلی جان تازه بگیرد که هم بایستی کاندیداها از این فرصت برای خدمت بهتر به مردم منطقه استفاده کنند و هم مردم بایستی تلاش کنند با انتخاب اصلح بستر لازم برای توسعه بیشتر شهرستان فراهم شود.
وی افزود: وظیفه شورا، برنامه ریزی و ریل گذاری برای توسعه و آبادانی شهر است تا با فراهم شدن زمینه سرمایه گذاری و ایجاد درآمد پایدار، سطح اشتغال، رفاه و زیرساخت ها و برخورداری از امکانات فرهنگی، اقتصادی و ... بیشتر شود.
خطیبی بیان داشت: کاندیداها در وعده های انتخاباتی دقت کنند که وظیفه شورا ارائه خدماتی همچون مبلمان شهری، آسفالت کوچه، خیابان و ... نیست بلکه باید با برنامه ریزی و سیاست گذاری اثربخش به کمک دولت بیایند تا در رفع مشکلات مردم تسریع شود.
فرماندار تاکید کرد: قرچک به دلیل نزدیکی به تهران، وجود نخبگان و ... دارای پتانسیل های زیاد اقتصادی و فرهنگی است و همچنین این شهرستان به دلیل برخورداری از قومیت های مختلف "ایرانی کوچک" لقب گرفته که نامزدهای شورای شهر باید از این ظرفیت نیز به نحو احسن استفاده کرده و آن را عامل وحدت شهرستان بدانند و از ایجاد تنش ها و درگیری های قومیتی خودداری کنند.
وی گفت: دشمنان نظام با هدف جلوگیری از پیشرفت و ترقی جمهوری اسلامی ایران است در پی این هستند که آرمان‌های انقلاب اسلامی محقق نشود.
خطیبی اظهار داشت: برگزاری انتخاباتی باشکوه، سدی محکم در برابر اصابت ترکش ها و توطئه های دشمنان به کشور است، پس هر ایرانی و دلسوز وطن ضمن مشارکت در انتخابات بایستی دیگران را نسبت به این امر ترغیب کرده و روشن گری کند.
وی در پایان افزود: با برگزاری انتخابات فرد یا افرادی برای حضور در مسئولیت های سنگین حضور می یابند، اما مهمتر این است که رأی و مشارکت ما به منزله تجدید پیمان با آرمان های انقلاب، امام راحل و رهبری و بیعت مجدد با شهدای والامقام است.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 20 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 6