En
تاریخ : شنبه 19 تير 1400
کد 10815

فرماندار قرچک:

مدیریت صحیح اجرای برنامه خاموشی برق میزان نارضایتی و خسارات احتمالی را کاهش می دهد

فرماندار شهرستان قرچک گفت: مدیریت صحیح اجرای برنامه خاموشی برق میزان نارضایتی و خسارات احتمالی را کاهش داده و تحمل و همراهی مردم را بیشتر می کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی افزود: در سال جاری که با کاهش نزولات جوی، کاهش تولید برق در نیروگاه ها و گرمای بی سابقه مواجه هستیم، به ناچار اجرای برنامه مدیریت مصرف برق از طریق خاموشی های زمان بندی شده به اجرا درآمد اما متأسفانه در برخی زمان ها شاهد قطع ناگهانی و بدون برنامه بودیم که روال عادی زندگی مردم را دچار اختلال کرد.

وی بیان کرد: در این شرایط که با تنش برقی و آبی در سطح کشور مواجه هستیم و تمامی مردم نیز به آن واقف بوده و همکاری لازم را دارند، یک اصل مهم وجود دارد و این است که مدیران ذیربط باید علاوه بر پاسخگویی و اطلاع رسانی قبلی برنامه خاموشی و قطعی، طوری عمل کنند که از حجم نارضایتی ها و تبعات احتمالی و خسارات کاسته شود.

وی ادامه داد: گلایه های مردمی بحق بوده و طی این روزها امیدواریم با ابلاغ دستورالعمل اجرایی در سطح کلان و به تبع اجرای آن در سطح شهرستان ها، شاهد کمتر شدن مشکلات باشیم.

خطیبی خاطرنشان کرد: از مردم عزیز تقاضا داریم در مصرف بهینه انرژی بخصوص آب و برق نهایت تلاش خود را بکار گیرند و همچنین انتظار می رود ادارات خدمات رسان در این شرایط حساس با کیفی تر شدن سطح خدمات رسانی اعتماد عمومی را بیش از پیش جلب کنند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 تير 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 13