En
تاریخ : سه شنبه 5 مرداد 1400
کد 10839

پیام فرماندار قرچک به مناسبت گرامیداشت سالروز اقامه نخستین نماز جمعه و عملیات افتخارآفرین مرصاد

همزمان با پنجم مرداد ماه مصادف با سالروز اقامه نخستین نماز جمعه و عملیات افتخارآفرین مرصاد، فرماندار قرچک پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، در متن این پیام آمده است:
اقامه نماز پرشکوه جمعه در سراسر کشور، از مهمترین دستاوردهای پیروزی انقلاب و به فرموده امام راحل یکی از بزرگترین عنایات حق تعالی بر جمهوری اسلامی ایران است که زمینه تحکیم وحدت بین آحاد جامعه و تجدید بیعت ملّت شریف با آرمان‌های انقلاب را فراهم آورد.
نماز جمعه علاوه بر جنبه عبادی، از وجوه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی نیز دارای جایگاه والایی بوده و نهادی تأثیرگذار در بصیرت‌افزایی، دشمن‌شناسی، تقویت اعتقادات و نهادینه کردن سیاست‌های نظام به ویژه تأکیدات مقام معظم رهبری است.
همچنین پنجم مردادماه، سالروز خلق حماسه‌ای ماندگار و عملیاتی افتخارآفرین است که عزت و اقتدار رزمندگان اسلام را به نمایش گذاشت.
«عملیات مرصاد» از یک سو نماد وحدت، عزم و اراده ملّت در سایه منویات رهبری برای دفاع از استقلال و پاسداری از آرمان‌های انقلاب اسلامی و از سوی دیگر نماد نفرت و بیزاری ایرانیان از منافقین کوردل و دشمنان قسم خورده این آب و خاک محسوب می‌شود.
اینجانب در برابر شهدا، رزمندگان، جانبازان و خانواده‌های معظم شهدای این فتح عظیم سر تعظیم فرود آورده و سلامتی و تداوم عزت و ایمان این عزیزان را خواستارم.
همچنین سالروز اقامه نخستین نماز جمعه را محضر ائمه جمعه سراسر کشور به ویژه ائمه جمعه دشت ورامین و خاصه به محضر امام جمعه اندیشمند و پرتلاش شهرستان قرچک جناب حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیلی تبریک عرض نموده و به همین مناسبت نیز از تلاش مجموعه فعالان ستاد نماز جمعه برای زمینه‌سازی یکپارچگی و همدلی مؤمنان در میعادگاه هفتگی نماز جمعه، صمیمانه تقدیر می‌نمایم و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون همگان را مسئلت دارم.
بهمن خطیبی
فرماندار شهرستان قرچک
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 مرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 8