En
تاریخ : يکشنبه 14 شهريور 1400
کد 10921

ضرورت اجرای طرح های جامع حمل و نقل و ترافیک درون شهری در قرچک/ تصادفات و تخلفات رانندگی باید کاهش یابد

فرماندار قرچک از پلیس راهور خواست به منظور ارتقای سطح ترافیکی منطقه، با همکاری اعضای شورای حمل و ترافیک شهرستان بخصوص شهرداری، طرح های جامع کارشناسی شده حمل و نقل و ترافیک درون شهری را در اسرع وقت پیگیری کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی اظهار داشت: با توجه به اینکه در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید هستیم، ضرورت دارد تمهیدات ترافیکی اندیشیده شده و برای این مهم برنامه ریزی دقیق صورت گیرد.

وی اضافه کرد: قرچک، مدخل ورودی دشت ورامین بوده و از این حیث خواستار هستیم پلیس راهور به منظور کاهش تصادفات و تخلفات رانندگی هماهنگی کلیه اقدامات حمل و نقل و ترافیک درون شهری را با دقت نظر کافی پیگیری کند.

این مسئول گفت: طی سال های اخیر اقدامات خوبی در این حوزه صورت گرفته اما انتظار می رود شهرستان قرچک بتواند در تمامی شاخصه های حمل و نقل و ترافیک به ویژه اصلاح نقاط حادثه خیز و تسهیل در عبور و مرور و تردد وسایط نقلیه، جزو شهرستان های نمونه استان و حتی کشور باشد.

فرماندار قرچک بیان داشت: گفتنی است طی نشست سرهنگ قربان گندمکار رئیس پلیس راهور قرچک با فرماندار شهرستان، آخرین روند اجرای طرح های جامع حمل و نقل و ترافیکی و مشکلات و چالش های موجود مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 


 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 14 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 13