En
تاریخ : چهارشنبه 17 شهريور 1400
کد 10926

بازدید معاون سیاسی اجتماعی و رئیس اداره بازرسی فرمانداری قرچک از چهار اداره شهرستان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قرچک و رئیس اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات، به منظور بررسی وضعیت خدمات رسانی و عملکرد دستگاه های اجرایی شهرستان، صیانت از حقوق شهروندی و میزان رعایت پروتکل های بهداشتی از ادارات بهزیستی، ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی و گاز باقرآباد بازدید بعمل آوردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، در این بازدید خدایی راد معاون فرماندار ضمن بررسی مشکلات و کاستی های ادارات مذکور، نحوه عملکرد مدیران و پرسنل در زمینه رعایت نظم اداری، برخورد با مراجعان و میزان رضایتمندی ارباب رجوع را مورد ارزیابی قرار داده و تکریم حقوق مردم را برای بهبود خدمات رسانی اولویت اول همه ادارات عنوان کرد.
وی همچنین هدف از این بازدید‌ها را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی ادارات دولتی بیان کرد و یادآور شد: نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی از جمله اقداماتی است که برای ارتقا سطح کیفی خدمات در این شهرستان ادامه خواهد یافت.
این مسئول تأکید کرد: همه ادارات و نهادها با توجه به شیوع ویروس کرونا موظف به رعایت دقیق پروتکل‌ های بهداشتی برای حفظ سلامت مراجعان و کارکنان هستند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 10