En
تاریخ : پنجشنبه 18 شهريور 1400
کد 10935

شهردار قرچک خبر داد؛

اهدا زمین جهت ساخت اورژانس اجتماعی توسط شهرداری قرچک

شهردار قرچک از اختصاص زمین جهت ساخت اورژانس اجتماعی توسط شهرداری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قرچک، محسن خرمی شریف شهردار قرچک به همراه اردشیر بهرامی رئیس اداره بهزیستی، اصغر یوسفی مسئول امور فرهنگی اجتماعی شهرداری و مهدی رضازاده مدیر روابط عمومی شهرداری از بخش های مختلف مرکز اورژانس اجتماعی و مداخله در بحران فردی، اجتماعی و خانوادگی شهرستان قرچک بازدید کرد.

اردشیر بهرامی رئیس اداره بهزیستی شهرستان قرچک در این بازدید ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی، با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط این مرکز، شهردار را در جریان عمده موارد و موضوعات مورد رسیدگی اورژانس اجتماعی شهرستان قرار داد.

وی ضمن تشکر از اختصاص زمین جهت ساخت مرکز اورژانس اجتماعی توسط شهردار قرچک در منطقه پوئینک، گفت: اورژانس اجتماعی یکی از مراکزی است که برای حل مشکلات مردم توسط دفتر امور آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی راه اندازی شده است و این برنامه تلفیقی از مداخله در بحران فردی، خانوادگی و اجتماعی (‌مرکز اورژانس اجتماعی)، خط تلفن 123و تیم سیار اورژانس است.

محسن خرمی شریف شهردار قرچک نیز در این بازدید ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته با اشاره به اهمیت وجود و فعالیت این مرکز در سطح شهرستان به منظور رسیدگی و برطرف کردن مشکلات و ناهنجاری های خانواده ها تا حد ممکن، بر حمایت مدیریت شهری از بهزیستی و اهدا زمین جهت ساخت مرکز اورژانس اجتماعی برای ارتقا و گسترش امکانات این مجموعه تاکید کرد.

وی اورژانس اجتماعی را که متولی مداخلات خانوادگی و اجتماعی از قبیل کودک آزاری، جلوگیری از خودکشی، معلول آزاری و .... است را در شرایط کنونی جامعه و آسیب‌های اجتماعی ناشی از شرایط خاص کشور و به ویژه استرس های ناشی از بیماری کرونا یک ضرورت برشمرد.
شهردار قرچک در پایان ضمن اهدا لوح سپاس به کارکنان این مرکز از زحمات مشاورین و کارکنان این مجموعه در دریافت صبورانه مراجعات و ارجاع موارد به متخصصین و پیگیری دلسوزانه تا حصول نتیجه مطلوب قدردانی کرد.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 18 شهريور 1400
  • توسط شهرداری قرچک استانداری تهران
  • تعداد بازدید 13