En
تاریخ : چهارشنبه 31 شهريور 1400
کد 10958

پیام فرماندار قرچک به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید

بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک به مناسبت فرارسیدن هفته بزرگداشت دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید پیامی صادر کرد و تقارن این ایام با اربعین حسینی را فرصتی مغتنم برای پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت و نهادینه شدن ارزش های کربلا در سطح مراکز علمی عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، در متن این پیام آمده است:
مقاومت هشت‌ساله ایران اسلامی در جنگ تحمیلی نه‌ تنها یک سند افتخار، بلکه نمایشی از عظمت و اراده ملّتی بزرگ در مقابل تجاوزگران بشمار می‌رود.

هفته دفاع مقدس، فرصتی مغتنم برای ملّت سرافراز و غیور ایران اسلامی است تا بار دیگر به خاطرات و حماسه‌های مردان و زنان بی‌ادعا و دلیر در جبهه‌های حق علیه باطل بپردازند و ضمن تجدیدعهد با آرمان‌های امام راحل و شهدا، از خانواده های معظم شهیدان، رزمندگان، ایثارگران و یادگاران هشت سال جنگ تحمیلی، تجلیل و تکریم به عمل‌آورند.

تقارن هفته دفاع مقدس با سال تحصیلی جدید و ایام اربعین حسینی، اتفاق مبارکی است که فصل علم آموزی و تربیت فرزندان ما را با فرهنگ ایثار و شهادت مزین می کند.

در آغاز سال تحصیلی جدید، ضمن تبریک به جویندگان علم و معرفت بخصوص اقشار محترم دانش آموزان و دانشجویان، فرصت را غنیمت شمرده، مراتب سپاس و قدرشناسی خود را از مدیریت و کارکنان آموزش و پرورش، اساتید دانشگاه، معلمان و مربیان که با همّت و تلاش خود در راستای تربیت نیروی انسانی عالم، خلاق و پایبند به ارزش ها و اخلاق، گام های مؤثری بر می دارند، اعلام می دارم.

امیدوارم در این برهه کنونی با توکل بر خداوند منّان و با همفکری و همدلی فرهنگیان گرانقدر، اولیای دانش آموزان و تمامی رهپویان علم و دانش، با رعایت کامل شیوه نامه های ابلاغی و همکاری شبکه بهداشت و درمان و تمامی نهادهای فرهنگی و اجتماعی شهرستان قرچک، بتوانیم سال تحصیلی همراه با تندرستی و عاری از ابتلا به ویروس کرونا را آغاز کرده و موجبات ارتقای سطح سواد علمی و پرورشی را فراهم آوریم.
 
بهمن خطیبی
فرماندار شهرستان قرچک
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 31 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 7