En
تاریخ : يکشنبه 18 مهر 1400
کد 11014

دیدار رئیس جدید اداره اوقاف با فرماندار قرچک/ تأکید بر توسعه فرهنگ وقف و تکریم مقام واقفان

محمودی رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا به مناسبت هفته وقف و هماهنگی لازم برای اجرای هرچه بهتر برنامه های این ایام، با بهمن خطیبی فرماندار قرچک دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، در این دیدار فرماندار شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم «اسدپور» رئیس سابق و فقید اداره اوقاف و امور خیریه، با تبریک انتصاب رئیس جدید، به اهمیت و نقش این نهاد در توسعه فرهنگ وقف و رفع بسیاری مشکلات از جمله کاهش آسیب های اجتماعی اشاره کرد.

بهمن خطیبی سنت حسنه وقف را از راه های توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و مصداق بارز باقیات الصالحات و خیرات جاریه عنوان کرد و اظهار داشت: یکی از وظایف مهم مسئولان، منادیان آگاهی بخشی، اطلاع رسانی و امور فرهنگی این است که با استفاده از ظرفیت‌های مختلف این سنت را در سطح جامعه ترویج داده و مقام واقفان مورد تکریم قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه بقاع متبرکه از مهمترین پایگاه های فرهنگی و مذهبی محسوب می شوند، باید ادارات شهرستان قرچک برای رونق بخشی به اهداف برنامه ریزی شده و اجرای برنامه های اوقاف همکاری لازم را داشته باشند.


 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 18 مهر 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 7