En
تاریخ : دوشنبه 1 آذر 1400
کد 11186

پیام فرماندار شهرستان قرچک به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

بهمن خطیبی فرماندار قرچک با صدور پیامی، ضمن تبریک هفته بسیج، این نیروی مردمی را منشأ خدمات گسترده و پشتوانه ای ارزشمند برای کشور عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قرچک، در متن این پیام آمده است:
بسیج فراگیرترین تشکل مردمی و پویاترین اندیشه راهبردی است که از ابتدا، مقتدرانه و با صلابت در خط مقدم صیانت از اصول، آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی مجاهدانه و مشتاقانه ایستاده است.
ایثارگران بسیجی پس از جنگ تحمیلی هشت ساله نیز در همه عرصه ها از جمله علمی، تحقیقاتی، فرهنگی، اجتماعی و ... خوش درخشیده اند و در تمامی صحنه ها و برهه های حساس که رهبری معظم انقلاب(مدظله العالی) اذن فرموده اند، پیشقدم و پیشگام بوده و هستند.
بسیج نیرویی مردمی است که با اتکاء به مشارکت های همگانی و همکاری عمومی آحاد جامعه منشأ اقدامات گسترده و ستودنی بوده و نمونه آن در کوران شیوع ویروس منحوس کرونا مشاهده شد که با آغوش باز به مدد نظام سلامت و قاطبه مردم آمد.
بی تردید الهام گرفتن از روحیه بسیجی و ترویج چنین روحیه ای، می تواند در تحقق مدیریت جهادی برای سایر عرصه ها به ویژه در عرصه های سازندگی، رونق تولید، گسترش زمینه اشتغال پایدار، مشارکت جمعی، مسئولیت پذیری اجتماعی، کاهش معضلات و آسیب ها و ... راهگشا باشد.
اینجانب ضمن گرامیداشت هفته خجسته بسیج و تبریک این رویداد به همه بسیجیان سرافراز و ایثارگر شهرستان قرچک، موفقیت این عزیزان را از درگاه قادر متعال مسألت دارم.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 1 آذر 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 4