En
تاریخ : سه شنبه 8 تير 1395
کد 2265

مرسلپور:

اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی از ملاکهای ارزیابی عملکرد مدیران قرچک خواهد بود

فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: یکی از ملاکهای ارزیابی عملکرد مدیران شهرستان قرچک در سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، مسعود مرسلپور در چهارمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان قرچک که با حضور علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، حسین عباسی بخشدار مرکزی و سایر اعضای ستاد برگزار شد، افزود: خوشبختانه مدیران شهرستان قرچک در اجرای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تلاشهای خوب و حضور مداومی دارند که این موضوع امسال یکی از ملاکهای ارزیابی عملکرد آنان خواهد بود .

وی به حمایت از ایجاد مشاغل کوچک در سطح شهرستان و دعوت از فعالان اقتصادی منطقه برای شرکت در جلسات اقتصاد مقاومتی و بیان مشکلاتشان تأکید کرد .

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک خواستار ایجاد یک تشکل و تعاونی برای فرش دستباف قرچک شد .

در ادامه این جلسه هر یک از مسئولان دستگاههای اجرایی عضو ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان به بیان اقدامات صورت گرفته و دیدگاههای خود پرداختند .

همچنین نماینده کارخانه آجرثبات که در این جلسه حضور یافته بود مشکلات شرکت تولیدی مربوطه را عنوان کرد که در پایان از سوی فرماندار دستورات لازم برای رفع آنها صادر شد .


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 8 تير 1395
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 124