En
تاریخ : چهارشنبه 9 تير 1395
کد 2275

مرسلپور خبر داد:

شهرستان قرچک مهیای راهپیمایی روز قدس

فرماندار شهرستان قرچک گفت: مراسم راهپیمایی روز قدس طبق روال هر سال و با حضور خیل عظیم مردم شهید پرور شهرستان قرچک مصادف با 11 تیرماه برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، مسعود مرسلپور در این خصوص اظهار داشت: فلسطین برای کشورهای اسلامی نماد وحدت، استقامت و ایستادگی است و حمایت از آرمانهای مردم مظلوم فلسطین زنده کردن پیام بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) می باشد .

وی گفت: این وظیفه ما است که شرایط را برای حضور حداکثری و پرشورمردم را فراهم نماییم و حضور گسترده مردم ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس بهترین راه برای نشان دادن وحدت مسلمانان و حمایت از مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین است .

فرماندار قرچک به آمادگی تمامی ادارات، ارگانها و نهاد ها برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم مردمی اشاره کرد و افزود: این مراسم راس ساعت 11 صبح از میدان امام خمینی(ع) آغاز می شود و در نهایت راهپیمایان در مصلای نمازجمعه این شهرستان تجمع می کنند .

مرسلپور با اشاره به اینکه تمهیدات ترافیکی در مسیر راهپیمایی پیش بینی شده است، گفت: در زمان برپایی مراسم هیچ خودرویی اجازه تردد در مسیر راهپیمایی را ندارد و با آماده باش پلیس راهور، امنیت تردد شهروندان در زمان راهپیمایی برقرار خواهد شد .

گفتنی است، راهپیمایی روز جهانی قدس جمعه 11 تیرماه راس ساعت ۱۱ صبح همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، از میدان امام خمینی (ره) این شهرستان آغاز و تا مصلای نماز جمعه ادامه پیدا می کند .


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 9 تير 1395
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 330