En
تاریخ : سه شنبه 16 خرداد 1396
کد 4176

بخشدار مرکزی شهرستان قرچک:

قیام خونین 15 خرداد نقطه عطف شکل گیری انقلاب در زمان طاغوت بود

بخشدار مرکزی قرچک گفت : 14 خرداد، سالروز ارتحال امام راحل و قیام خونین 15 خرداد را که نقطه عطفی در شکل گیری در زمان طاغوت و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می گردد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، حسین عباسی  در این خصوص اظهارداشت: قرچک با گرامیداشت یاد و خاطر امام خمینی (ره)، فرا رسیدن بیست و هشتمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد را به عموم ملت متعهد و بزرگ ایران اسلامی و مردم ولایت مدار شهرستان قرچک و خانواده معظم شهدا تسلیت گفت.

وی ادامه داد: 14 خرداد، سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل (ره) و قیام خونین 15 خرداد نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می گردد.

بخشدار مرکزی قرچک بیان کرد: پاسداری از آرمانهای والای بنیان گذار جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا تحت زعامت مقام معظم رهبری برای اعتلای نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش تلاش نماییم.

عباسی افزود: حضرت امام‌ خمینی(ره)، یک‌ حقیقت‌ همیشه‌ زنده‌ است‌، نام‌ او پرچم‌انقلاب‌، راه‌ او چراغ ‌‌انقلاب‌و هداف‌ او اهداف‌ ولای انقلاب‌ است‌.

وی تصریح کرد: بی شک عزت و اعتلای امروز ایران اسلامی، ثمره اقتدای مردم ایران به سیره معمار کبیر انقلاب اسلامی است.

بخشدار مرکزی قرچک اضافه کرد: ملت بزرگ ایران، تا همیشه نام و یاد و سیره عملی امام خمینی (ره) را به خاطر خواهند داشت و یاد 15 خرداد روزی که به فرموده امام راحل؛ "یک روز نیست، تاریخ سراسر شکوهمند است که برای همیشه باید جاودانه نگه داشت شود.

وی گفت: 15خرداد سالروز قیام عظیم و خونین ملت ایران بر علیه استبداد و استعمار که با نام و اندیشه آن پیر فرزانه رقم خورد، را گرامی داشته و این ایام را به عموم ملت متعهد و شهید پرور ایران اسلامی و مردم ولایت مدار شهرستان قرچک و خانواده معظم شهدا تسلیت و عرض می نمایم.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 خرداد 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 150