En
تاریخ : شنبه 21 بهمن 1396
کد 5342

فرماندار قرچک:

خدمتگزاری در نظام جمهوری اسلامی ایران جای ریا نیست

فرماندار شهرستان قرچک در مراسم مراسم میهمانی لاله‌ها و گل‌باران مزار شهدا گفت: خدمتگزاری در نظام جمهوری اسلامی ایران جای ریا نیست.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان قرچک، با حضور مسوولان شهرستان قرچک گلزار شهدای امام‌زاده عبدالله داودآباد شهرستان قرچک گل‌باران و عطرافشانی شد.

هم‌زمان با سراسر کشور، مراسم میهمانی لاله‌ها و گل‌باران مزار شهدا شهرستان قرچک با حضور مسعود مرسل پور فرماندار، سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران، آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مسؤولان، مردم ولایتمدار و خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر گل‌باران و عطرافشانی شد.

در این مراسم مسوولان نظامی و انتظامی با نثار گل و قرائت فاتحه با دیگر با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کردند.

مسعود مرسل پور فرماندار شهرستان قرچک در این مراسم گفت: در جوار شهدایی هستیم که با نثار جان خود باعث شدن مردم در آسایش و امنیت زندگی کنند.

وی گفت: شهیدان ناظرانی هستند که با نثار جان خود بر اعمال ما مسوولان نظارت می‌کنند که ما چه اعمالی داریم.

فرماندار قرچک افزود: مسوولان باید از نظارت شهدا بترسند که بر اعمال آن‌ها نظارت می‌کنند، چون شهدا با نثار جان خود را برای اعتدال و مساوات به شهادت رسیدند.

وی تأکید کرد: خدمتگزاری در نظام جمهوری اسلامی ایران جای ریا نیست باید خدمتگزار باشیم، نباید مردم را دور زد و به مردم خیانت کرد اگر چنین افکاری داشته باشیم، خیانت بزرگ به مردم و بعد به شهدای انقلاب اسلامی است.
  • نوشته شده
  • در شنبه 21 بهمن 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 87