En
تاریخ : شنبه 21 بهمن 1396
کد 5348

امام‌ جمعه قرچک:

مشکل اشتغال و بیکاری رسیدگی شود/ مردم مقابل زیاده‌خواهی دشمنان خواهند ایستاد

امام‌ جمعه قرچک گفت: مشکل اشتغال و بیکاری امروز باید رسیدگی شود و مردم و مسؤولان دغدغه‌های فرهنگی را جدی بگیرند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قرچک، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حجت‌الله اسماعیلی در نماز جمعه این هفته قرچک، بعد از دعوت خود و همگان به تقوای الهی اظهار داشت: جز با معرفت نمی‌توان از سیره و اندیشه پیامبران و ائمه اطهار (ع) استفاده کنیم و این موضوع به معرفت خود ما بازمی‌گردد که چقدر باخدا ارتباط داریم.

وی گفت: امروز در محضر دو شهید والامقام قرار داریم که با تقدیم جان خود آسایش و امنیت را به کشور تقدیم کردند و نام و یاد همه شهدای انقلاب اسلامی را گرامی می‌داریم.

امام‌ جمعه قرچک افزود: انسان باید بنده خدا و خداترس باشد و فرمان خدا را اجرا کند و فقط برای معبود بندگی کند.

اسماعیلی افزود: بنده خدا مقابل پست و مقام نباید گناه کند و باید مقابل وسوسه‌های شیطانی ایستادگی کند؛ آخرت خود را با پست‌های دنیوی عوض نکنید و خدا را مدنظر قرار دهید.

وی گفت: ای مردم دین‌دار باشید و بر ایمان خود بیفزایید و دین‌داری را از شهدا بیاموزید که با افزایش بصیرت و دین و ایمان خود در این راه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

امام‌ جمعه قرچک خطاب به مردم گفت: ای مردم توکل بر خدا داشته باشید خداوند یاری‌تان می‌کند و اعتماد به خدا داشته باشید و بدانید که مشکلات شما حل خواهد کرد خداوند چراغ امید است تقوا داشته باشید و تقواپیشه کنید.

اسماعیلی افزود: خداوند تقوا را دژ محکم در مقابل شیطان و دشمنان دین می‌دانند و می‌فرماید در مقابل دشمنان دین آمادگی داشته باشید و به دشمن حمله کنید.

وی افزود: نام و یاد فجرآفرینان را گرامی می‌داریم، انقلاب اسلامی با حضور شهدا و امام شهدا آغاز شد و شعار انقلاب اسلامی الله‌اکبر آغاز شد و شعار الله‌اکبر منطق عاشورا بوده است.

امام‌ جمعه قرچک تصریح کرد: خواسته حضرت امام شعار استقلال و آزادی بود که این شعار تا حد زیادی مسجل شده و قدر این شعار بدانیم و در کشور خود آزادی را به‌طور کامل معنی کردیم و در منطقه جمهوری اسلامی ایران تصمیم‌گیری می‌کنند.

اسماعیلی بیان داشت: تنها انقلابی که به فکر سلامت سایر نظام‌های اسلامی بود انقلاب علوی ایران بود که بدون پشتیبانی استکبار تشکیل شد و هرچه به دست آورد برحسب توان داخلی بود.

وی اظهار داشت: تمام پیشرفت‌ها در کشور حاصل می‌شود بر محور اسلام حرکت کنند و مسؤولان کشور مالک‌وار خدمت کنند و درد نظام و انقلاب را داشته و دلسوز مردم باشند.

امام‌ جمعه قرچک بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران یک پدیده زنده بود و هر روز به رشد و بالندگی می‌رسد.

اسماعیلی گفت: پیشرفت‌های کشور در راستای اسلام باشد، ملاک‌های پیشرفت اسلامی باشد، مهندسی این انقلاب را رهبری مشخص ‌می‌کند که همه باید انجام دهند.

وی گفت: دشمن رهبر انقلاب را به‌عنوان بزرگ‌ترین مشکل بر سر راه خود می‌دانند و باید پشتیبان رهبری باشیم و از این انقلاب حمایت کنیم، به فرمایشات رهبری توجه کنید و پیرو این رهبر بابصیرت باشید.

امام‌ جمعه قرچک تأکید کرد: ای مسؤولان ای مردم با افزایش بصیرت خود از رهبری اطاعت کنید و گوش به‌فرمان این رهبر فرزانه باشید و رهبر از انقلابی محافظت می‌کند که برای خود مردم است.

اسماعیلی بیان کرد: این انقلاب برای مردم است، مردم از اصل انقلاب راضی هستند و اگر هم مشکلی وجود دارد مشکل معیشت دارند که آن‌هم حل خواهد شد.

وی گفت: ایران مملکت شهیدان است؛ مردم مقابل زیاده‌خواهی دشمنان خواهند ایستاد و در این راه شهید تقدیم انقلاب کردند و هیچ‌وقت از این انقلاب جدا نمی‌شوند.

امام‌ جمعه قرچک خطاب به مسؤولان تصریح کرد: به مشکلات بیکاری و اشتغال رسیدگی کنید، ساخت‌وساز را افزایش دهید، مقابل واردات ایستادگی کنید و از ورود اقلام و اجناس خارجی جلوگیری کنید.

اسماعیلی اظهار داشت: انقلاب به راه خود ادامه می‌دهد و به پیشرفت و ترقی دست پیدا می‌کند و ما نیز باید واحدهای فرهنگی را افزایش دهیم و به مشکلات فرهنگی مردم رسیدگی کنیم.

  • نوشته شده
  • در شنبه 21 بهمن 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 59