En
تاریخ : شنبه 21 بهمن 1396
کد 5349

مدیر کمیته امداد قرچک:

2000 خیر از نیازمندان قرچکی حمایت می‌کنند

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان قرچک گفت:‌ بیش از دو هزار حامی و خیر از نیازمندان و محرومان شهرستان قرچک حمایت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قرچک، محمدرضا غضنفری  در آیین تجلیل از حامیان مددجویان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی شهرستان قرچک اظهار داشت: بر اساس برنامه‌های پیش‌بینی‌ شده و در ایام‌الله دهه مبارک فجر، از جمعی از خیران و نیکوکاران شهرستان تجلیل شود.

وی اظهار داشت: در حال حاضر، تعداد دو هزار و 300 خانواده را به‌صورت مستمری‌بگیر و ثابت زیر پوشش داریم و حدود سه هزار خانواده نیز از خدمات چندخدمتی، تک‌خدمتی با موردی این نهاد بهره‌مند هستند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان قرچک افزود: از این تعداد، 256 فرزند ایتام و 487 فرزند غیرایتام توسط حامیان اکرام و محسنان حمایت و دست‌گیری می‌شوند.

غضنفری افزود: بیش از دو هزار حامی و خیر از نیازمندان و محرومان شهرستان قرچک حمایت می‌کنند که حمایت این افراد به‌صورت نقد و غیرنقدی طی 10  ماهه گذشته، حدود 10 میلیارد ریال بوده است.

وی بیان داشت: حمایت از فرزندان ایتام تحت عنوان طرح اکرام و حمایت از سایر خانواده‌های نیازمند مانند بیماری، سرپرست متواری، بد سرپرست، طلاق و ... تحت عنوان طرح محسنین مطرح و مورد حمایت حامیان و خیران قرار می‌گیرند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان قرچک تصریح کرد: اکثر نیازهای خانواده‌های زیرپوشش معیشت، پوشاک، درمان، لوازم منزل، فرهنگی و ... که توسط حامیان تأمین می‌شود.

غضنفری اظهار داشت: تجلیل و تقدیر از حامیان و خیران امداد اقدام بسیار کوچکی مقابل زحمات الطاف و کمک‌های این افراد نیکوکار نسبت به خانواده‌های محروم است.

وی گفت: با حمایت بیشتر حامیان و همچنین جذب و حمایت دیگر اقشار متمکن و توانمند از ایتام و خانواده‌های محسنان امداد سال 97 سال متفاوتی برای نیازمندان باشد.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 21 بهمن 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 89