En
تاریخ : يکشنبه 22 بهمن 1396
کد 5355

با حضور معاون رئیس‌جمهور؛

کلنگ فرهنگسرا و ساختمان چندمنظوره دهیاری قشلاق جیتو قرچک به زمین خورد

دقایقی پیش کلنگ زنی فرهنگسرا، بوستان و ساختمان چندمنظوره دهیاری و شورای اسلامی روستای قشلاق جیتو شهرستان قرچک توسط معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری کلنگ زنی شد.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان قرچک، به مناسبت دده فرجر، 3 پروژه روستای قشلاق جیتو شهرستان قرچک با حضور معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، ثریا شارقی مدیرکل دفتر امور بانوان و مشاور بانوان استانداری تهران، مسعود مرسل پور فرماندار، علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی، علیرضا رشیدیان معاون فنی و عمرانی فرمانداری، حسین عباسی بخشداری مرکزی، اعضای شورای تأمین و دیگر مسئولان شهرستان کلنگ زنی شد.

مسعود مرسل پور فرماندار شهرستان قرچک در حاشیه کلنگ زنی این پروژه‌ها با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید باهدف رشد و پیشرفت در روستاها گام برداشته است و امروز شاهد آن هستیم که روستاها از شهرها بیشتر توسعه‌یافته است.

وی افزود: تلاش ما در شهرستان قرچک این است که تمامی امکانات را در روستاها برای این قشر جامعه مهیا باشد که روستائیان به شهر مهاجرت نکنند.

فرماندار قرچک اظهار داشت: پروژه فرهنگسرای روستای قشلاق جیتو که توسط معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری بااعتباری بالغ‌بر 15 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 2 هزار مترمربع کلنگ زنی شد و امیدواریم در هفته دولت به بهره‌برداری برسد.

مرسل پور خاطرنشان کرد: پروژه ساختمان چندمنظوره دهیاری و شورای اسلامی روستای قشلاق جیتو نیز بااعتباری بالغ‌بر 12 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 2 هزار مترمربع با 3 طبقه در هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید تا شاهد رشد و توسعه در این روستا باشیم.

گفتنی است، معاون رئیس‌جمهور پس‌ازاین کلنگ زنی‌ها، در مراسم جشن انقلاب اسلامی حضور می‌یابد و پس‌ازآن مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان قرچک را افتتاح خواهد کرد.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 22 بهمن 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 85