En
تاریخ : يکشنبه 22 بهمن 1396
کد 5361

به مناسبت دهه فجر؛

مرکز اورژانس اجتماعی قرچک با حضور معاون رئیس‌جمهوری افتتاح شد

مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان قرچک به مناسبت گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی توسط معاون رئیس‌جمهوری افتتاح شد.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان قرچک، به مناسبت گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی و در سفر معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری به شهرستان قرچک، مرکز اورژانس اجتماعی این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

سیدحمیدرضا نعمتی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان قرچک در حاشیه این مراسم، هدف از راه‌اندازی مرکز اورژانس اجتماعی را توانمندی افراد در معرض آسیب و آسیب‌دیده اجتماعی و ارائه انواع خدمات تخصصی و به‌موقع و در دسترس توسط تیم تخصصی مستقر در مرکز به گروه‌های هدف شامل انواع خشونت‌های خانگی، همسرآزاری، کودک‌آزاری، سالمندآزاری، معلول‌آزاری، کودکان کار و خیابان و ... عنوان کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: به برکت افتتاح مرکز اورژانس اجتماعی، تسهیل دسترسی مردم به انواع خدمات اجتماعی با تأکید بر آسیب‌های اجتماعی و شناسایی مناطق و کانون‌های آسیب‌زا در شهرستان قرچک شاهد انجام انواع مداخلات به‌موقع و در دسترس با هدف تحقق زندگی عادی با حداقل وابستگی به منابع حمایتی، ارتقای توانایی و مهارت‌های آموزشی، اجتماعی و ... با رویکرد توانمندسازی فراهم شود.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان قرچک خاطرنشان کرد: مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان قرچک که به دست معاون رئیس‌جمهوری افتتاح شد، با اعتبار بالغ‌بر ۵۰ میلیون تومان و اشتغال پنج نفر به بهره‌برداری رسید.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 22 بهمن 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 136