En
تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1396
کد 5363

۲۲ بهمن تماشایی؛

خروش مردم مومن قرچک در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان قرچک همگام با سراسر کشور ۲۲ بهمن تماشایی را خلق کردند.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان قرچک، همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن در شهرستان قرچک با حضوراقشار مختلف مردم، اصناف، احزاب ها، گروه ها، دانشجویان، معلمان، دانش آموزان، طلاب و روحانیون، بسیجیان و رزمندگان، کارمندان و کارگران، روستائیان، عشایر و عموم مردم انقلابی شهرستان قرچک برگزار شد.

مرد و زن، پیر و جوان و کودک و بزرگ از ساعات اولیه صبح در میدان کلانتری برای برگزاری راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن حاضر شده و با سر دادن شعارهایی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل با آرمان های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

فرماندار، ائمه جمعه و روحانیون، مسئولان و مدیران اجرایی، نیروهای انتظامی و نظامی، تشکل های مردمی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران در کنار مردم متدین و انقلابی شهرستان قرچک در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت داشتند  و خشم و انزجار خودشان را نسبت به مستکبرین جهان نشان دادند.

حضوردانش آموزان، نوجوانان و جوانان با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران و بستن سربند لبیک یا خامنه ای و لبیک یا حسین در کنار مردان و زنان که با گرفتن پوستر و پلاکاردهای حمایت از انقلاب اسلامی در راهپیمایی شرکت کرده بودند، بر جذابیت و شور مراسم افزوده بود.

برخی تشکل های مردمی و ارگان های دولتی و خصوصی با برپایی ایستگاه های صلواتی و برپایی ایستگاه های نقاشی محیط شادی و سرگرمی کننده، شور و نشاط خاصی را به مراسم بخشیدند.

بر اساس برآوردهای اولیه جمعیت حاضران در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهرستان قرچک نسبت به سال های گذشته افزایش پیدا کرده و این موضوع باعث خنثی سازی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی مبنی بر عدم حضور مردم در مراسم جشن انقلاب شد.

در پایان مراسم قعطنامه ای توسط حاضرین در راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان قرچک صادر شد.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 23 بهمن 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 142