En
تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1396
کد 5364

رئیس بنیاد شهید قرچک:

حضور مردم در راهپیمایی نشان‌دهنده پای‌بندی به ارزش‌های نظام اسلامی بود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان‌دهنده پای‌بندی به ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی ایران بود.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان قرچک، آزمان کادری در این خصوص اظهار داشت: در سالگرد پیروزی شکوهمند نظام مقدس جمهوری اسلامی، یاد و خاطره امام عظیم‌الشأن (ره)، شهدای فجرآفرین، شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافعان حرم حضرت زینب (س) را گرامی می‌داریم.

وی گفت: یک‌بار دیگر خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان گران‌قدر و آزادگان سرافراز با حضور شور خود در راهپیمایی 22 بهمن ضمن بیعت مجدد با آرمان‌های امام (ره) و شهدا و همچنین امام خامنه‌ای، مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان، معاندان، مخالفان، منافقان و در رأس آن‌ها آمریکای جنایت‌کار، اسراییل غاصب و آل‌سعود داعشی زدند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک افزود: حضور پرشور مردم ولایت‌مدار نشان داد آنها به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی پای‌بند هستند و بر همگان ثابت شد که مردم ما دست از آرمان‌های انقلاب نخواهند کشید.

کادری گفت: خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران این وارثان حقیقی انقلاب که ثمره خون و جان‌فشانی آن‌ها درخت تناور انقلاب را آبیاری کردند و همراه مردم همیشه درصحنه در راهپیمایی عظیم 22 بهمن ثابت کرد که بر اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی و در تبعیت از مقام عظمای ولایت و رهبری پای‌بند هستند.

وی گفت: علی‌رغم تمامی مشکلات موجود اقتصادی دست از انقلاب و رهبری و دستاوردهای نظام نکشیدند و تا پای جان شعار مرگ بر آمریکا و اسراییل را طنین‌انداز خواهند کرد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 23 بهمن 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 149