En
تاریخ : سه شنبه 24 بهمن 1396
کد 5368

رییس اتاق اصناف قرچک خبر داد:

بازرسی از ۱۰ رستوران و مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی قرچک

رییس اتاق اصناف قرچک از بازرسی ۱۰ مورد از رستوران و تهیه و توزیع مواد غذایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قرچک، حمیدرضا تاجیک با اشاره به گشت مشترک بازرسی و نظارت از تالارهای پذیرایی و رستوران ها در شهرستان قرچک اظهار داشت: باحضور بازرسان اتاق اصناف، اداره صنعت و معدن و شبکه بهداشت و رییس اتحادیه رستوران داران شهرستان برنامه گشت مشترک و بازرسی از رستوران ها و تالارهای پذیرایی انجام شد.

تاجیک افزود: در این برنامه بازرسان دستگاه های مربوطه با حضور در۱۰ واحد رستوران و اماکن تهیه و توزیع غذای شهرستان از نزدیک به بررسی وضعیت بهداشتی اماکن، قیمت اقلام مختلف غذایی و جواز کسب صنوف های آنها پرداختند.

وی در ادامه بیان داشت: وضعیت عمومی این اماکن در حد خوب و قابل قبول بود و تلاش بر این است که به سمت بهتر پیشروی کنند.

رییس اتاق اصناف قرچک افزود: متاسفانه برخی از این واحدها پروانه کسب نداشتند که به موجب ماده ۲۷ و۲۸ تذکر دریافت کردند و تا پایان سال جاری نسبت به رفع نواقص خود اقدام کنند.

تاجیک در ادامه با بیان اینکه یکی از مشکلات موجود که در این برنامه گشت مشترک هویدا شد، متفاوت بودن نرخ رستوران ها و اغذیه فروشی ها بود گفت: تفاوت نرخ این اماکن با آن دسته از واحدهایی بود که بر اساس  طبقه بندی رستوران  و تالار در درجه ممتاز بوده است و غذاهای خود را با نرخ بالاتری عرضه می کردند.

تاجیک بیان داشت: در این برنامه بازرسی همچنین به مسئولان رستوران ها و اغذیه فروشی ها در زمینه اخلاق مداری، مشتری مداری، رعایت نکات بهداشتی و رعایت قیمت های مصوب تذکر داده شد که در صورت تخطی از این موارد به شدت با آنها برخورد خواهد شد.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 24 بهمن 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 69