En
تاریخ : چهارشنبه 25 بهمن 1396
کد 5370

رئیس بنیاد شهید قرچک:

پیکر شهید مدافع حرم سیداحسان میرسیار در قرچک تشییع می‌شود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک گفت: پیکر تازه تفحص‌شده شهید مدافع حرم سیداحسان میرسیار در این شهرستان تشییع می‌شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قرچک، آزمان کادری در این خصوص اظهار داشت: با توجه به اطلاع سپاه قدس پیکر شهید مدافع حرم حضرت زینب (س)، سیداحسان میرسیار که در ۲۱ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۴ در عملیات مستشاری با نیروهای داعش و تکفیری در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل‌ آمده بود، در 48 ساعت آینده وارد کشور خواهد شد.

وی گفت: پیرو صحبت‌های شفاهی اولیه که به‌عمل‌آمده است، جلسه هماهنگی نهایی برای تشییع پیکر شهید مدافع حرم فردا در سپاه ناحیه 15 خرداد قرچک برگزار می‌شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک افزود: اقدامات اولیه برای تشییع پیکر این شهید در شهرستان در حال انجام است و مراسم تشییع به‌احتمال خیلی زیاد در ایام فاطمیه و در اواسط هفته بعد در شهرستان قرچک انجام می‌شود.

کادری ادامه داد: برنامه دقیق مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم حضرت زینب (س)، فردا بعد از برگزاری جلسه سریعاً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی بیان کرد: این شهید والامقام دارای سه فرزند دختر است که در روزهای بعدی با پیکر پدر شهیدشان وداع خواهند کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک گفت: این شهرستان 21 شهید مدافع حرم را تقدیم انقلاب کرده که پیکر دو نفر از این شهدا هنوز به آغوش خانواده بازنگشته است.

 شهرستان قرچک بیش از 270 هزار نفر جمعیت دارد و 370 شهید و یک‌هزار و 200 جانباز و 70 آزاده سرافراز را تقدیم انقلاب کرده است.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 بهمن 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 79