En
تاریخ : پنجشنبه 17 اسفند 1396
کد 5456

مديرکل بنياد شهید شهرستان هاي استان تهران:

خون شهدا مهم‌ترين ضامن و نگهدارنده جمهوري اسلامي است

مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان‌هاي استان تهران گفت: خون شهدا مهم‌ترين ضامن و نگهدارنده اين نظام است و پاسداري از خون شهيدان و تکريم خانواده آنان کمترين وظيفه مسئولان اين نظام در جامعه کنوني است.
به گزارش رواب عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، عبدالله مرتضوي در ديدار با پدر شهيد «محمدجواد نگويي فر» اظهار داشت: ديدار با خانواده شهدا با توجه به سختي‌ها و دشواري‌هايي که براي تداوم انقلاب پشت سر گذاشته‌اند، مسئوليت ما را در عرصه خدمت‌گزاري بيشتر مي‌کند.

وي با بيان اينکه خانواده شهدا حق بزرگي بر گردن مردم و مسئولان دارند، تصريح کرد: سرکشي و ديدار از خانواده شهدا توفيق بزرگي براي ما است که در خدمت اين عزيزان باشيم و از آنان براي تلاش بيشتر در انجام وظايف خود روحيه و انگيزه بگيريم.

مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان‌هاي استان تهران پايداري انقلاب و نظام را مرهون خون‌هاي پاک شهدا و صبر و بردباري خانواده‌هاي آنان دانست و افزود: زحمت‌ها و سختي‌هاي اصلي را شما بزرگواران کشيديد تا انقلاب به ثمر بنشيند.

مرتضوي در پايان با اشاره به‌ ضرورت تکريم خانواده شهدا و رزمندگان اسلام خاطرنشان کرد: خون شهدا مهم‌ترين ضامن و نگه‌دارنده اين نظام است و پاسداري از خون شهيدان و تکريم خانواده آنان کمترين وظيفه مسئولان اين نظام در جامعه کنوني است.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 17 اسفند 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 87