En
تاریخ : دوشنبه 21 اسفند 1396
کد 5466

فرماندار قرچک:

کیفیت آب شرب قرچک مناسب و عاری از هر گونه آلودگی است

فرماندار شهرستان قرچک گفت: بر اساس پایش های صورت گرفته از سوی شبکه بهداشت و درمان، کیفیت آب شرب قرچک مناسب و عاری از هر گونه آلودگی است.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قرچک، مسعود مرسل پور در حمع خبرنگاران اظهار کرد: در روزهای اخیر برخی از افراد و شبکه های مجازی اظهار نظرهایی در خصوص کیفیت نامناسب آب شرب قرچک انجام داده بودند و نماینده شهرستان نیز نگرانی خود را از این بابت اعلام کرده بود.

وی افزود: فرمانداری شهرستان قرچک با توجه به وظیفه ذاتی خدمت رسانی به مردم، رسیدگی به این امر را در دستور کار خود قرار داد و از شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواست تا نسبت به بررسی کیفیت آب شرب مناطق شهری و روستایی از طریق آزمایشات تخصصی اقدام کند.

وی بیان کرد: بر اساس نامه شماره 8195/825 مورخ 15 اسفند 96 شبکه بهداشت و نتیجه به دست آمده از آزمایشات تخصصی ، آب شرب مورد مصرف مناطق مختلف شهرستان در طول سال 96 عاری از هرگونه بار میکروبی و شیمیایی بوده و از کیفیت مناسبی برخوردار است.

فرماندار قرچک تصریح کرد: آب شرب قرچک از طریق تصفیه خانه تخصصی و حق آبه تخصیص یافته از سد ماملو تأمین می شود که کیفیت آن با استفاده از جدیدترین دستگاه به صورت برخط پایش شده و نتایج آن به شرکت آب و فاضلاب ارسال می شود.

مرسل پور تأکید کرد: کیفیت آب شرب مصرفی قرچک به صورت مستمر از سوی شبکه بهداشت بررسی می شود و شهروندان از این بابت نگرانی نداشته باشند.

وی گفت: آب شرب روستاهای شهرستان قرچک به آب و فاضلاب شهری تحویل داده شده و کیفیت آب این مناطق نیز همانند مناطق شهری از کیفیت مطلوب برخوردار است.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 اسفند 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 82