En
تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396
کد 5472

رئیس اداره ارشاد قرچک:

مادران شهدا سند افتخار ایران اسلامی هستند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک گفت: مادران شهدا سند افتخار ایران اسلامی هستند.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قرچک، به مناسبت فرارسیدن سالروز شهدا، بهروز مشتاق رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک به همراه آزمان کادری رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان قرچک با مادر شهید والامقام صادق عباسی طرنابی دیدار و گفتگو کرد.

بهروز مشتاق رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک در این دیدار با بیان اینکه مادران شهدا چشم و چراغ ایران اسلامی هستند، اظهار داشت: دیدار با مادران شهدا برای مسوولان یک افتخار و فرصتی مغتنم و موجب تجدید روحیه برای خدمت به مردم عزیز است.

وی افزود: آرامش و آسایش امروز ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدایی است که با نثار جان و مال خود ریشه های انقلاب را مستحکم و نقشه های دشمنان را نقش برآب کردند.

مشتاق با بیان اینکه مادران شهدا سند افتخار ایران اسلامی هستند، افزود: جایگاه مادران و همسران شهدا به عنوان الگوی زن مسلمان جهان و ایران اسلامی ویژه و پابرجاست.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک تصریح کرد: مادران و همسران شهدا برای ایران افتخار آفرینی کردند و باید ملت ایران قدردان این رشادت ها باشند.

در این دیدار توسط بهروز مشتاق رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک، لوح تقدیری به رسم یادبود به مادر شهید والامقام صادق عباسی طرنابی تقدیم شد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 اسفند 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 84