En
تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396
کد 5474

ديدار مدیرکل بنیاد شهید شهرستانهای استان تهران با خانواده شهيد علیزاده

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک با خانواده شهيد علیزاده دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قرچک، به مناسبت بزرگداشت روز شهدا، عبدالله مرتضوي مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران به همراه آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک با حضور در منزل شهید علیزاده با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت وگو کرد.

عبدالله مرتضوي مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران دراین دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از صبر و استقامت مادران و همسران و خانواده معظم شهدا قدردانی کرد.

وی افزود: خانواده شهدا حق بزرگی برما دارند و دیدار با شما توفیق بزرگی برای بنده ومسوولان است و از خداوند متعال می خواهیم كه درروزقیامت ما را شرمنده شهدا نکند.

مرتضوی بیان داشت: بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و دستورات معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طبق وظیفه ذاتی خود در خدمت خانواده شهدا است و خدمت رسانی به شما عزیزان را سرلوحه کارهای خود قرار داده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران اظهار داشت: مادران شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت، در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

وی در پایان با بیان اینکه شهدا با خون  خود اقتدار و امنیت کشور را ثبت کرده اند،  گفت: پایه های نظام و انقلاب به پاس رشادت ها و جانفشانی شهدا و خانواده های آنان مستحکم شد و امروز اقتدار ایران اسلامی به پاس این رشادت ها در جهان زبانزد است.

گفتنی است در پایان این دیدار توسط عبدالله مرتضوي مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران از خانواده شهد علیزاده با اهدای لوح سپاس قدرداني شد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 اسفند 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 84