En
تاریخ : شنبه 18 فروردين 1397
کد 5506

شهردار قرچک خبر داد:

اجرای عملیات نورپردازی معابر و میادین قرچک باهدف زیباسازی سیمای شهری

شهردار قرچک گفت: اولویت کاری مدیریت شهری قرچک زیباسازی و نورپردازی معابر، پل‌ها و میادین باهدف زیباسازی سیمای شهری است.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قرچک، محسن شریف در جمع خبرنگاران بابیان اینکه مدیریت شهری قرچک برنامه‌های خوبی در جهت زیباسازی سیمای شهری دارد، اظهار داشت: اولویت کاری مدیریت شهری قرچک زیباسازی و نورپردازی معابر، پل‌ها و میادین باهدف زیباسازی سیمای شهری است.

وی بیان اینکه ارتقا کیفیت فضای شهری و زیباسازی آن‌یکی از مهم‌ترین درخواست‌های شهروندان است، افزود: باهدف زیباسازی سیمای شهری در شب و جلوه بصری، نقاشی و نورپردازی دیوار پارس سرام و دیگر معابر شهری انجام‌شده است.

وی بابیان اینکه در نظر داریم مکان‌های دیگر شهر را نیز نقاشی و نورپردازی نماییم، تصریح کرد: در نظر داریم مکان‌هایی که منظر خوب شهری دارد و در معرض دید شهروندان است را نقاشی و نورپردازی کنیم.

شهردار قرچک بابیان اینکه طرح نورپردازی پارک‌ها و بوستان‌ها اجرایی خواهد شد، افزود: در اجرای این طرح تمامی درخت‌های پارک‌ها و بوستان‌ها بارنگ‌های مختلف نورپردازی خواهند شد تا در شب فضای پارک‌ها و بوستان‌ها به شکل زیبا قابل‌رؤیت باشد.

شریف خاطرنشان کرد: در جهت رفاه حال شهروندان قرچکی، مدیریت شهری قرچک هر چه در توان داشته باشد به اجرا خواهد گذاشت و شهروندان عزیز ما را در اجرای هر چه‌بهتر شدن این قبیل کارها یاری نمایند.

وی در پایان بابیان اینکه به وعده‌هایی که در اولین روز داده بودیم عمل خواهیم کرد، گفت: کل اقدامات صورت گرفته در شهرداری قرچک در دودسته اقدامات کوتاه‌مدت و بلندمدت تقسیم‌بندی می‌شود که در بخش اقدامات کوتاه‌مدت بخشی از کارها انجام‌شده و برخی دیگر در دست اجرا است و در بخش اقدامات بلندمدت تمامی پروژه‌ها و کارهای برنامه‌ریزی‌شده طبق زمان‌بندی که از سوی شهردار اعلام‌شده، در حال اجرا است.
  • نوشته شده
  • در شنبه 18 فروردين 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 67