En
تاریخ : پنجشنبه 23 فروردين 1397
کد 5519

برای اولین بار در استان تهران ؛

رالی خانوادگی جانبازان در قرچک برگزار می‌شود

فرماندار شهرستان قرچک گفت: به مناسبت روز جانباز، مسابقات رالی خانوادگی شهرستان قرچک برای اولین بار در استان تهران برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قرچک، مسعود مرسل پور در جلسه هماهنگی برگزاری بزرگداشت رو جانباز که با حضور آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، حسین ابویسانی مشاور فرماندار در امور ایثارگران و مدیر روابط عمومی فرمانداری و علی مقیمی رئیس هیئت اتومبیل‌رانی شهرستان قرچک و ورامین که در محل فرمانداری برگزار شد، در جهت برگزاری هرچه بهتر مراسم روز جانباز که مصادف است با میلاد حضرت ابوالفضل (ع) تصمیم‌گیری‌های لازم به عمل آمد.

وی افزود: ایران اسلامی مدیون ایثار و ازجان‌گذشتگی جانبازان است و هر تلاشی که در این مسیر انجام گیرد، گوشه کوچکی از این رشادت‌ها را نمی‌توانیم جبران کنیم.

رئیس شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان قرچک تصریح کرد: امسال در کنار برگزاری مراسم‌های اعیاد شعبانیه، مسابقات رالی خانوادگی ویژه خانواده‌های جانبازان در این شهرستان برای اولین بار در استان تهران برگزار خواهد شد.

مرسل پور بیان داشت: این مسابقه از محل مقبره شهدای گمنام شروع و در مسیر رانندگان از مکان‌های تاریخی، امامزادگان و شهرک صنعتی عبور خواهند کرد و در پایان به ۳ سه نفر از افراد شرکت‌کننده در این رقابت‌ها جوایزی اهدا خواهد شد و در پایان این مسابقات به‌قیدقرعه به شرکت‌کنندگان حاضر در مسابقات جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

فرماندار قرچک یادآور شد: شروع مسابقه رالی خانوادگی جانبازان روز شنبه 1 اردیبهشت‌ماه هم‌زمان با بزرگداشت روز جانباز و از ساعت ۸ صبح از مقبره شهدای گمنام شهرستان قرچک است.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 فروردين 1397
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 55
نظرات شما
captcha refresh