En
تاریخ : پنجشنبه 23 فروردين 1397
کد 5520

رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک:

استقرار کارخانجات صنفی در قرچک برای حمایت از کالای ایرانی

رئیس اتاق اصناف قرچک از استقرار کارخانجات صنفی در این شهرستان برای حمایت از کالای ایرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قرچک، حمیدرضا تاجیک در این خصوص اظهار داشت: اتاق اصناف قرچک با اقدامات عملی برای حمایت از کالای ایرانی در قرچک تلاش می کند.

 تاجیک گفت: نامگذاری سالهای اخیر در حوزه اقتصادی توسط رهبری نشان از دغدغه ایشان و کم کاری مسئولان در حوزه اقتصادی است و باید سعی کنیم اقدامات عملیاتی در حوزه اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی را در راس امور قرار دهیم.

این مسئول ادامه داد: اصناف در تحقق شعار سال ۹۶ که اقتصاد مقاومتی بود پیش قدم شد و سال گذشته اقدامات خوبی توسط اصناف در سراسر کشور انجام شده است.

وی افزود: اصناف قرچک در مورد حمایت از کالای ایرانی با اتحادیه ها جلسه تشکیل می دهد و برنامه ای جامع و  قابل اجرایی را تدوین می کند تا کسبه و مغازه داران دلگرمی بیشتری برای فروش کالای ایرانی داشته باشند.

تاجیک با اشاره به اهمیت رسانه ها و تبلیغ کالای ایرانی گفت: رسانه ملی، آموزش و پرورش و مساجد باید اهمیت خرید کالای ایرانی را به مردم متذکر شود تا حمایت از کالای ایرانی به عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

رییس اتاق اصناف قرچک بیان کرد: دولت نیز باید از کارخانجات و کارگاه های تولید اجناس حمایت کند تا کیفیت کالا ها نیز بهبود پیدا کند.

تاجیک به راه اندازی شهرک صنعتی قرچک در سال ۹۶ اشاره کرد و افزود: با تدابیر فرماندار قرچک شاهد راه اندازی و استقرار کارخانجات صنفی در شهرک صنعتی قرچک هستیم که  امری بسیار مبارک برای ایجاد اشتغال در قرچک می باشد.

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 فروردين 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 111