En
تاریخ : يکشنبه 26 فروردين 1397
کد 5528

معاون علمی رئیس جمهوری:

نیروی انسانی مهترین مزیت ایران در توسعه اقتصادی است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: نیروی انسانی متعهد و متخصص مزیت مهم و اصلی کشور در راستای توسعه همه جانبه و پایدار اقتصادی است.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قرچک، سورنا ستاری  معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در جریان بازدید از شهرک صنعتی قرچک افزود: رشد و توسعه اقتصادی کشور بر مبنای فعالیت های دانش بنیان از مهم ترین برنامه های دولت در سال جدید است.

وی با اشاره به راه اندازی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها در سطح کشور، اظهار داشت: یکی از اقدامات محوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای حمایت از کالای ایرانی، توسعه فعالیت های دانش بنیان است.

ستاری با اشاره به رشد علمی کشور در سال گذشته، تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه های مهم معاونت علمی ریاست جمهوری در سال 97، افزایش 2 برابری میزان رشد علمی کشور نسبت به سال گذشته است.

250 کارخانه در شهرک صنعتی قرچک در دست احداث است

حامد افشار نادری مدیرعامل شهرک صنعتی قرچک نیز در این آیین گفت: احداث شهرک صنعتی قرچک در سال 83 به تصویب دولت رسید هرچند که عملیات اجرایی آن برای تملک ارضی، تغییر کاربری و تامین زیرساخت ها بیش از 10 سال طول کشید.

وی با اشاره به اینکه شهرک صنعتی قرچک در زمینی به وسعت 800 هکتار احداث شده، افزود: درحال حاضر 20 واحد تولیدی دراین شهرک صنعتی مشغول فعالیت هستند.
به گفته وی، عملیات احداث 250 کارخانه تولیدی نیز در شهرک صنعتی قرچک درحال انجام است.

وی با اشاره به مزیت های شهرک صنعتی قرچک، اظهار داشت: قرارداد واگذاری600 قطعه زمین در این شهرک با متقاضیان منعقد شده است.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 فروردين 1397
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 43
نظرات شما
captcha refresh